اینزاگی: اینتر نمی‌توانست لیگ را بهتر از این آغاز کند/ هاکان همیشه برای من مشکل‌ساز می‌شد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، سیمونه اینزاگی پس از آغاز مقتدرانه اینتر در فصل جدید سری A و پیروزی 4 بر صفر مقابل جنوا اظهار داشت: اطمینان داشتم که تیم، چنین عملکردی خواهد داشت و اشتیاق و عطش آنها را برای یاد گرفتن ایده‌های جدید می‌دیدم. اینتر نمی‌توانست شروعی بهتر از این داشته باشد؛ به‌ویژه مقابل هواداران خود که به ورزشگاه بازگشتند.

وی با تمجید از هاکان چالهان‌اوغلو گفت: او بازیکنی عالی است و می‌تواند کیفیت و کمیّت را به یکدیگر برساند. هاکان برای تیم خیلی دوید و قبلا هر زمانی که مقابل او بازی داشتیم، برای من مشکل‌ساز می‌شد. ما به اندازه کافی خوش‌شانس بودیم تا این بازیکن را به اینتر بیاوریم و فکر می‌کنم او می‌تواند قوی‌تر از این هم باشد، چون خودش درک نمی‌کند که چقدر خوب است.

سرمربی اینتر با تمجید از نمایش نراتزوری بیان کرد: دیدن این بازی از تیم برای من مهیج بود. سنسی در جایگاه همیشگی خودش بازی نمی‌کرد اما در تمرینات عملکرد خوبی داشت. من باید جایی برای او پیدا کنم و ما باید با همین نگرش به کار خود ادامه بدهیم.

اینزاگی با اشاره به پایان کار آقای گل فصل گذشته سری A در اینتر تصریح کرد: جدایی روملو لوکاکو غیرمنتظره بود و ما هنوز باید تیم را تکمیل کنیم. ادین ژکو پیش از این نشان داده که چه بازیکنی است. با این حال امیدوارم بازیکن دیگری جذب کنیم که گل‌های مهمی برای ما به ثمر برساند.

انتهای پیام/

نظر شما !!