این زوج جنوبی و آماده: / شروع درخشان سال: ستاره استقلال همچنان بی‌رحم!

به گزارش “ورزش سه”، روزهای پایانی سال 1401 برای مهدی قایدی چندان خوب تمام نشد و او که در فصل زمستان بهترین بازیکن استقلال بود، در نهایت شانس حضور در تیم ملی را از دست داده و در اولین لیست امیر قلعه نویی غایب بود. البته سرمربی جدید و باتجربه تیم ملی ایران مدعی شد این انتخاب نهایی و قطعی نیست و دیگر بازیکنان از جمله مهدی قایدی در اردوهای بعدی شانس حضور در بین بازیکنان تیم ملی را دارند، اما این بازیکن فعلا در افکار تاکتیکی ژنرال جایی ندارد.

اما سال 1402 برای مهدی قایدی بسیار خوب آغاز شد و او در دقیقه 20 بازی با ذوب آهن توانست دروازه این تیم را باز کند. پاس عرضی و دقیق محمد محبی در موقعیتی خوب به مهدی قایدی رسید و این بازیکن با کنترلی بسیار دقیق خود را از مدافع حریف جدا کرده و در موقعیتی تک به تک قرار داد. در نهایت مهدی قایدی در سمت راست محوطه با ضربه ای زمینی و دقیق موفق به زدن هفتمین گل خود در این فصل لیگ برتر شد و حبیب فرعباسی نیز هر چقدر تلاش کرد نتوانست دروازه ذوب آهن را نجات دهد.

بدین ترتیب به نظر می رسد زوج جنوبی و جوان استقلال در سال 1402 نیز در اوج آمادگی قرار دارند. محمد محبی که در ترکیب تیم ملی نیز به خوبی اعتماد امیر قلعه نویی را جلب کرد و مهدی قایدی نیز با ادامه این روند، چاره ای جز دعوت کردن پیش روی سرمربی تیم ملی در اردوهای بعدی نخواهد گذاشت.

نظر شما !!