این ستاره برای بازی با ملوان رگ می‌دهد! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید در تهران به مصاف ملوان بندر انزلی برود، دیداری پراهمیت برای آبی‌های تهران که کوچک‌ترین لغزش در آن به معنای از دست رفتن یک جام خواهد بود، برای یکی از بازیکنان استقلال حساسیتی دوچندان دارد و او کسی نیست جز زبیر نیک‌نفس!

ستاره خط میانی استقلال که تا پیش از مصدومیت مهره ثابت تیمش شده بود و نقشی کلیدی در بازی‌های این تیم ایفا می‌کرد، در دیدار برابر ملوان در لیگ برتر به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر مجبور به تعویض شد و بعد از آن دو مسابقه تیمش را به طور کامل از دست داد.

موضوعی که باعث می‌شود حالا نیک‌نفس برابر این تیم انگیزه‌های مضاعفی داشته باشد و تمرکزش را در تمرینات تیم روی درخشش برابر ملوان معطوف کند.

با این حال نیک‌نفس، مطابق انتظارات، پس از طی کردن اصولی دوران نقاهت خیلی زود به ترکیب تیمش برگشت و برابر پیکان هم برای دقایقی در ترکیب تیم قرار گرفت تا به این ترتیب آماده پس گرفتن جایگاهش باشد.

زبیر که بازیکن کلیدی فرهاد در قهرمانی بی‌شکست آبی‌ها به شمار می‌رفت، هربار که آماده بوده در بین یازده بازیکن منتخب ساپینتو هم قرار گرفته و بی‌تردید با رسیدن به شرایط بازی از ابتدا، دوباره برای استقلالی‌ها به جنگیدن در میانه زمین خواهد پرداخت.

نظر شما !!