بازگشت به دروازه برای بهترین شدن؛/ طلسم‌شکنی عابدزاده پس از ۲ ماه

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم لالیگا ۲ اسپانیا، تیم فوتبال پونفرادینا که امیر عابدزاده را مجددا در ترکیب و درون دروازه‌اش داشت، از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه سیتات والنسیا مقابل تیم رده پنجمی لوانته قرار گرفت.

یاران عابدزاده که در پنج مسابقه رسمی اخیرشان موفق به کسب پیروزی نشده و یک تساوی و سه شکست در لالیگا ۲ و یک باخت در جام حذفی داشتند، امشب هم در رسیدن به برد مقابل لوانته ناکام بودند و با یک امتیاز زمین را ترک کردند.

پونفرادینا اسپانیا در مسابقه خارج از خانه امشب دو شکست متوالی اخیرش در لالیگا ۲ را پایان داد و به تساوی بدون گل مقابل لوانته دست یافت و ۱۸ امتیازی شد، اما نتوانست تغییری در جایگاه جدولی خود به وجود بیاورد و در رتبه بیستم و بین سه تیم پایین جدول این رقابت‌ها ماند.

امیر عابدزاده، دروازه‌بان ایرانی پونفرادینا که پس از رقابت‌های مرحله گروهی جام جهانی در دیدار هفته گذشته لالیگا ۲ فرصت بازی به دست نیاورد و نیمکت‌نشین بود، امشب در دوازدهمین بازی فصل خود در این رقابت‌ها توانست دومین کلین‌شیت فصل خود را پس از دو ماه به ثبت برساند.

عابدزاده در دیدار مقابل لوانته با واکنش‌های خوب خود که هفت سیو، یک خروج هوایی موفق، چهار مهار عالی درون محوطه جریمه و ۳۶ پاس با دقت ۵۶ درصدی داشت، به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

نظر شما !!