بازگشت تعدادی از محرومان پرشمار گل‌گهر (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، یک روز پیش از مصاف گل‌گهر برابر ذوب‌آهن مشخص شده بود که  سرمربی جوان سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی با غیبت 6 بازیکن که نوید عاشوری، اریک بایناما، علیرضا علیزاده، مسیح زاهدی، مهدی تیکدری و محمدحسین اکبرمنادی بودند، مواجه است، اما ساعتی پیش از مسابقه بود که کانال رسمی باشگاه گل‌گهر از مصدومیت مرتضی تبریزی، بهنام برزای و امین پورعلی هم پرده برداشت تا الهویی در دومین گام به عنوان سرمربی گل‌گهر کار بسیار سختی در پیش داشته باشد.

این مسابقه در پایان با پیروزی یک بر صفر شاگردان تارتار تمام شد و حالا گل‌گهر آماده مصاف بعدی برابر فولاد خوزستان می‌شود؛ دیداری که اهمیت فراوانی در حفظ جایگاه چهارمی سیرجانی‌ها می‌تواند ایفا کند.
برای این مسابقه حساس که در سیرجان برگزار خواهد شد اریک بایناما و نوید عاشوری به عنوان دو بازیکن کلیدی تیم قطعا در دسترس کادر فنی خواهند بود و کادر پزشکی در تلاش است تا جایی که می‌تواند از تعداد مصدومان بکاهد.

علی علیزاده، مرتضی تبریزی و بهنام برزای سه بازیکنی هستند که شاید در مصاف با شاگردان منصوریان برای دقایقی به آن‌ها فرصت بازی داده شود و البته همچنان الهویی در دیدار برابر قرمزپوشان اهوازی نیز با غیبت چند مهره اصلی‌اش مواجه است که باید طی زمان باقی مانده تا این دیدار راهکار کارآمدی برای آن در نظر گرفته شود.
عکس‌ها: ابوالفضل امیرزاده

نظر شما !!