بازگشت مرادمند با کلین‌شیت ۱۲۰ دقیقه‌ای

به گزارش “ورزش سه”، استقلال در دیداری که تصور می‌شد دردسر چندانی برای صعود در جم پیش‌رو نداشته باشد در نهایت به سختی از سد حریف خود عبور کرد.

شاید اگر پنالتی دقایق ابتدایی محمد محبی به جای بالای دروازه، به گل تبدیل می‌شد و سینکی را تسلیم می‌کرد، آنها اوضاع متفاوتی را دنبال می‌کردند. اما هر چه از بازی گذشت آبی‌ها علیرغم ایجاد موقعیت، با استرس بیشتری بازی را دنبال می‌کردند و حریف نیز با خودباوری نیم نگاهی به دروازه آبی‌ها داشت.

ساپینتو بعد از شکست تیمش در دربی، با تغییراتی در ترکیب تیمش را مهیای این بازی کرده بود که مهم‌ترین آن را می‌توان حضور محمدحسین مرادمند در قلب دفاعی به جای عارف غلامی عنوان کرد. مدافع باتجربه استقلال که پیش از این نیز توانسته بود اعتماد مربی پرتغالی تیمش را جلب کند، در ۱۲۰ دقیقه‌ای که برابر حریف دسته‌اولی به میدان رفت توانست رهبری خوبی از خود به جا بگذارد و یک نیمه با رابسون و یک نیمه نیز با زوج روزبه چشمی موفق به بسته نگه داشتن دروازه استقلال شدند تا آنها اکنون به جمع چهار تیم برتر جام حذفی راه یافته و تنها دو گام با دستیابی به جام فاصله داشته باشند.

مرادمند امیدوار است با نمایش موفق و ۱۲۰ دقیقه‌ای خود در این جدال، بار دیگر شانس همراهی تیمش را به دست بیاورد و باید دید ساپینتو در ادامه فصل که تصمیمی خواهد داشت.

نظر شما !!