بازگشت مسی و امباپه از قلب دود سفید!

به گزارش “ورزش سه”، هواداران برست بعد از گل تساوی مقابل پاری‌سن‌ژرمن ورزشگاه فرانسیس لو بل را روی سر خود گذاشتند. در همین حین پرتاب یک نارنجک دست‌ساز به داخل زمین موجب توقف چند دقیقه‌ای بازی شد.

کارلوس سولر در دقیقه 37 حملات پردامنه میهمان را به اولین گل بازی تبدیل کرد اما فرانک هونورات پیش از پایان نیمه و در دقیقه 43 این گل را جبران کرد تا میزبان بازنده راهی رختکن نشود. در همین لحظات بود که برای چند دقیقه بخشی از زمین مسابقه در دودی غلیظ محو شد.

درست در لحظه‌ای که بازیکنان برست مشغول انجام شادی گل تساوی بودند، یک نارنجک از پشت دروازه برست به داخل زمین پرتاب شد. داور لحظاتی بعد در حالی که دود همه جا را فرا گرفته بود و امکان انجام بازی وجود نداشت، کار را متوقف کرد.

بازیکنان دو تیم تا از بین رفتن دود در کنار زمین حضور یافتند و ضمن استراحت و نوشیدن آب به صحبت‌های مربیان خود گوش دادند. در نیمه دوم بازی برست و پاریس نیز یک بار دیگر شیئی دودزا به داخل زمین پرتاب شد اما این بار اختلال به وجود آمده در حدی نبود که باعث متوقف شدن بازی شود.

کمی بعد از این جریانات و درحالی‌که بازی در حال اتمام بود پاریس با پاس تماشایی مسی و فرار استثنایی امباپه گل دوم بازی را به ثمر رساند.

نظر شما !!