بازی‌های دوستانه باشگاهی| اتلتیکو مادرید پیروز شد، رُم به تساوی رسید/ برتری پورتو با گلزنی طارمی

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، دیدارهای دوستانه تیم‌های فوتبال اروپایی امشب (شنبه) میان مدعیان لیگ‌های مختلف برگزار شد.

اتلتیکو مادرید در ورزشگاه فولکس واگن آره‌نا میهمان ولفسبورگ بود و با نتیجه 2 بر یک پیروز شد. ووت وگهورست در دقیقه 39 برای ولفسبورگ گلزنی کرد و بورخا گارسس و ریکارد سانچس در دقایق 69 و 85 گل‌های روخی‌بلانکو را به ثمر رساندند.

همچنین شاگردان ژوزه موریفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین در تیم رُم مقابل سویا به تساوی صفر-صفر رسیدند. نمانیا گودلی بازیکن سویا در دقیقه 66 از زمین مسابقه اخراج شد.

تیم پورتو هم در ورزشگاه دراگائو مقابل لیون صف‌آرایی کردند و با نتیجه 5 بر 3 به برتری رسیدند. مهدی طارمی از ابتدای بازی روی نیمکت پورتو نشسته بود و در دقیقه 57 وارد زمین شد تا گل پنجم تیمش را در دقیقه 84 بزند.

منچسترسیتی هم به مصاف بارنزلی رفت و با نتیجه 4 بر صفر بر این تیم غلبه کرد. ساموئل ادوزی در دقیقه 23، بن نایت در دقیقه 30، ریاض محرز در دقیقه 34 و ناتان آکه در دقیقه 68 برای مردان پپ گواردیولا گلزنی کردند.

انتهای پیام/

نظر شما !!