بازی رودررو علیه برزیل ایران/ ویسی و نفت آبادان باز هم امتیاز می‌خواهند

به گزارش “ورزش سه”، شکست مس کرمان مقابل تراکتور در بازی خانگی و تساوی نفت آبادان مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی امیدهای عبدالله ویسی و تیمش را برای بقا در لیگ برتر افزایش داده است.

از زمانی که ویسی هدایت نفت را برعهده گرفته، این تیم در مسیر کسب نتایج مطلوب قرار گرفته است. آنها که در بازی رودررو در دور برگشت مس کرمان را دو بر یک شکست دادند ، حالا با تک امتیازها برای بقا می‌جنگند.

تساوی با استقلال جمع امتیازات شاگردان ویسی را به 21 رساند تا آنها با مس کرمان هم امتیاز شوند و به واسطه تفاضل گل بدتر در رده پانزدهم قرار بگیرند. البته ملاک برای تعیین تیم سقوط کننده به دسته پایین تر در صورت هم امتیاز شدن دو تیم بازی رودررو است که البته نفت آبادان در این باره نیز نسبت به مس شرایط بدتری دارد.

نفتی ها اگرچه بازی برگشت را دو بر یک از مس کرمان بردند، اما در بازی رفت دو بر صفر شکست خورده بودند و همین موضوع یک پوئن مثبت برای مس کرمان محسوب می‌شود.

مس کرمان دو بازی آینده خود را مقابل ملوان و سپاهان برگزار می‌کند و نفت آبادان در دو هفته پایانی لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن و گل‌گهر به میدان می‌روند. نفتی‌ها با توجه به اینکه بازی رودررو را به مس باخته‌اند، حتی اگر مس کرمان دو بازی آینده خود را واگذار کند، نیاز به کسب امتیاز دارند تا از نظر امتیازی بتوانند بالاتر از کرمانی‌ها قرار بگیرند.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد جنگ بقا بین دو تیم نفت آبادان و مس کرمان با جذابیت بیشتری دنبال شود و شاهد اتفاقات جالبی در دو هفته پایانی لیگ برتر باشیم.

نظر شما !!