بالاترین دستمزدها در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان

به گزارش “ورزش سه”، اولین فینالیست لیگ قهرمانان امشب در بازی اینتر-میلان مشخص خواهد شد. نکته جالب توجه این است که دو تیم شهر میلان، در مقایسه با رئال مادرید و منچسترسیتی، دستمزد بسیار کمتری به بازیکنان خود می‌پردازند. 
بین چهار تیم حاضر در نیمه نهایی، این رئال مادرید است که بیشترین دستمزد را به بازیکنان خود می‌دهد.

طبق گزارش روزنامه گاتزتا دلو اسپورت، چاپ ایتالیا، مادریدی‌ها در مجموع 242 میلیون یورو حقوق به بازیکنان خود می‌دهند. بعد از رئال، سیتی با 214 میلیون یورو، اینتر با 132 میلیون یورو و میلان با 86 میلیون یورو دستمزد، در رده‌های بعدی هستند.

بالاترین دستمزد را در اردوی روسونری، تئو هرناندز می‌گیرد، با 5/2 میلیون یورو حقوق در سال. البته او به زودی این عنوان را به رافائل لیائو واگذار خواهد کرد که با قرارداد جدیدی که خواهد بست، سالانه 7 میلیون یورو درآمد خواهد داشت.

بالاترین درآمد را در اینتر کسی نمی‌گیرد جز روملو لوکاکو. او با 11 میلیون یورو در سال، بیش از دوبرابر تئو هرناندز حقوق می‌گیرد. اما مجموع حقوق لوکاکو و هرناندز باز هم به دستمزد ستاره‌های رئال و سیتی نمی‌رسد.

بیشترین درآمد در رئال متعلق است به ادن هازارد که 23/1 میلیون یورو در سال دستمزد دریافت می‌کند و در سیتی هم کوین دی‌بروینه بالاترین درآمد را دارد، با 23/9 میلیون یورو در سال.

نظر شما !!