بایرن مونیخ با فتح «درکلاسیکر» قهرمان سوپرجام آلمان شد/ زور زنبورها باز هم به باواریایی‌ها نرسید

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، دیدار سوپرجام فوتبال آلمان، شب گذشته (سه‌شنبه) در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میان تیم‌های فوتبال بوروسیا دورتموند به‌عنوان قهرمان جام حذفی و بایرن مونیخ به‌عنوان قهرمان بوندس لیگا برگزار شد که این بازی را مونیخی‌‌ها با نتیجه 3 بر یک به سود خود به پایان رساندند و به این ترتیب قهرمان این جام لقب گرفتند.

در این مسابقه که به درکلاسیکو معروف است، روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ، گل نخست بازی را در دقیقه 41 برای قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا به ثمر رساند و با همین یک گل بایرن برنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم باواریایی‌ها خیلی زود حاشیه امنیت‌شان را افزایش دادند و در دقیقه 49 توسط توماس مولر به گل دوم رسیدند. مارکو رویس هافبک دورتموندی‌‌ها در دقیقه 64 یکی از گل‌های خورده را برای دورتموند جبران کرد، اما تنها 10 دقیقه بعد لواندوفسکی با زدن گل دوم خود، بایرن مونیخ را مسلط بر اوضاع نگه داشت و در نهایت بازی با همین چهار گل خاتمه یافت.

بنابراین بایرن مونیخ ضمن دفاع از قهرمانی‌‌اش، برای نهمین بار در پانزدهمین حضورش در سوپرجام آلمان قهرمان شد و جایگاهش را در صدر جدول تیم‌های دارای بیشترین قهرمانی در این جام استحکام بخشید. بایرن سال گذشته نیز در بازی سوپرجام آلمان موفق شده بود دورتموند را در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد.

این پیروزی تا حدودی نگرانی هواداران بایرن مونیخ را پس از تساوی یک – یک هفته نخست فصل جدید بوندس‌لیگا در خانه تیم بوروسیا مونشن‌گلادباخ، برطرف کرد. همچنین این اولین پیروزی یولیان ناگلسمان در یک بازی رسمی به‌عنوان سرمربی بایرن مونیخ بود که اولین جام او با تیم باواریایی‌ را هم برایش به ارمغان آورد.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!