با تجربه بیشتر بازیکنان و حمایت هواداران پیروز شدیم/ مهران حاتمی: آماده‌ایم برای دیدار دوم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، مهران حاتمی عصر امروز پس از پیروی تیمش برابر کاله آمل در دیدار پایانی لیگ برتر با قدردانی از تماشاگران پرشور گرگانی حاضر در سالن امام خمینی(ره)، تاکید کرد: تیم آمل هم تیم خوب و قابل احترام است اما بچه‌های ما تجربه زیادی دارند و از این تجربه به خوبی استفاده کردند.

سرمربی تیم  بسکتبال شهرداری گرگان گفت: با وجود بازی فینال و فشارهایی که بر روی تیم‌ها بود بچه های ما با تجربه خود این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

وی با بیان اینکه ما برای بازی بعد آماده‌ایم، افزود: پس از پایان این بازی ما به بازی روز پنج شنبه همین هفته در آمل فکر می‌کنیم .

سرمربی تیم بسکتبال کاله مازندران هم در پایان این دیدار در جمع خبرنگاران با اشاره به فشارهایی که در زمین گرگان بود، افزود: بچه‌های ما اسیر این فشارها شدند و بازی را واگذار کردیم.

علی آرزومندی با بیان اینکه به تیم شهرداری گرگان تبریک می‌گویم، تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم تیم را برای بازی بعدی در آمل آماده کنیم و بتوانیم نتیجه امروز را جبران وخود را به بازی سوم برسانیم.

عصر امروز تیم بسکتبال شهرداری گرگان  در سالن امام خمینی این شهر به مصاف تیم کاله مازندران دیگر تیم شمالی حاضر در مرحله نهایی رفت که در پایان با نتیجه 73 بر 58 بازی میهمان خود را شکست داد.

این بازی تا اواخر نیمه اول با دو امتیاز اختلاف به نفع کاله در جریان بود که بازیکنان پرتجربه شهرداری توانستند با پرتاب‌های قدرت‌مند خود بازی را به نفع خود تغییر دهند.

بازیکنان تیم شهرداری گرگان با اختلاف امتیازی که در پایان نیمه اول ایجاد کردند کنترل بازی را به دست گرفتند ودر حضور تماشاگران پرشور خود با اختلاف کاله را شکست دادند.

نظر شما !!