با دو پیروزی در لیگ می‌مانیم/ دهقانی: شاید باور نکنید، می‌خواهیم سپاهان را ببریم

به گزارش ورزش سه، نفت مسجد سلیمان به فولاد باخت تا همچنان گزینه اول سقوط باشد رضا دهقانی در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی بود و عالی کار کردیم و موقعیت‌های بیشتری نسبت به فولاد داشتیم ولی استفاده نکردیم و فکر می‌کنم فولاد در کل ۲ موقعیت داشت و در نهایت بازی را واگذار کردیم و تبریک می‌گویم به حریف که قابل احترام هستند.

وی ادامه داد: تیم ما دیگر فرصت سوختن امتیازات را ندارد ولی من فکر می‌کنم اگر بتوانیم از ۳ بازی باقیمانده ۲ پیروزی به دست بیاوریم، قطعاً می‌توانیم در لیگ ماندگار شویم و هفته آینده به دنبال امتیاز گرفتن و حتی پیروزی برابر سپاهان هستیم و امیدوار به بقا شویم چرا که مس کرمان و نفت آبادان هم بازی‌های خیلی سختی دارند.

این بازیکن در مورد قضاوت داور عنوان کرد: بله به نظرم دو پنالتی ما در این بازی گرفته نشد و مخصوصاً صحنه پنالتی اول که داور سوت نزد همان توپ آمد و تبدیل به گل شد و به نظرم اگر دو پنالتی ما گرفته می‌شد، حداقل نتیجه مسابقه تساوی بود.

هافبک نفت درمورد اینکه چرا تعویضی به زمین می رود گفت: صلاحدید کادرفنی است که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین بیایم و من احترام می‌گذارم و به نظرم نظر سرمربی این است که بنده بعد از دقیقه ۶۰ به بعد به زمین بروم تا بتوانم با توجه به خستگی حریف مثمرثمر باشم و با وجود اینکه از لحاظ بدنی آماده‌ام و دوست دارم به تیم کمک بکنم، به نظر کادرفنی احترام می‌گذارم.

وی در خصوص مشکلات مالی گفت: راجع به مشکلات به خصوص مسائل مالی آقای اشکش توضیح داده‌اند اما بعد از ۶ هفته ابتدایی که عالی کار کردیم تیم به دلیل مسائل مالی و عدم انجام قول و قرارها به هم ریخت ولی حالا دیگر چاره‌ای نداریم و برای آبرویمان هم که شده باید تا لحظه آخر بجنگیم و امیدوار باشیم. در مورد خودم هم بگویم اولین فصلی که در فوتبال هستیم و می‌بینم در حالی که به پایان فصل رسیدیم هنوز ۵۰ درصد قرارداد هم دریافت نکردیم و این مشکلات روی فکر و روحیه بازیکن اثر می‌گذارد چرا که بالاخره فوتبالیست‌ها هم خانه و زندگی دارند هر چند که مبالغ قراردادمان هم بالا نیست و منتظریم با توجه به صحبت‌های آقای اشکش در روزهای آینده دریافتی داشته باشیم.

دهقانی یادآور شد: از هواداران و مردم عزیز مسجد سلیمان می‌خواهیم این هفته به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند چرا که ما تا لحظه آخر امید داریم در لیگ بمانیم تا نماینده بختیاری‌ها در لیگ برتر باقی بماند.

نظر شما !!