با قهرمانی این رکورد شیرین تر می شود؛/ تقی پور: فقط روی برد متمرکز بودیم و به آن رسیدیم

به گزارش “ورزش سه”، اسماعیل تقی پور در مورد پیروزی امروز تیمش مقابل فرش آرا در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال گفت: ابتدا به هر دو تیم خسته نباشید می گویم و خوشحالم که پیروزی را به دست آوردیم. با توجه به تاکتیک تیم حریف، شرایط متفاوتی را تجربه کردیم اما بچه ها مثل همیشه فقط روی برد متمرکز بودند و آن را کسب کردند.

او افزود: سبک بازی فرش آرا را در طول هفته آنالیز کرده بودیم و آمادگی رویارویی با پاورپلی طولانی مدت آنها را داشتیم. در نیمه دوم این برنامه را ادامه دادیم و نتیجه آن زدن ۴ گل دیگر بود.

سرمربی مس سونگون ورزقان در واکنش به حفظ فاصله مقتدرانه با تیم دوم و نزدیک تر شدن به قهرمانی تاکید کرد: اول از همه لطف خدا شامل حال ما شده و از این بابت شکرگزاریم. ضمن اینکه مجموعه مس سونگون ورزقان از مدیرعامل ورزشی اش آقای خطیبی تا اعضای هیئت مدیره و مسئولان استانی و شهر ورزقان همگی بی وقفه برای موفقیت تیم زحمت می کشند و همین خود عاملی مهم برای رسیدن به چنین روند قابل توجهی است؛ در درون تیم هم از اعضای کادر فنی تا تک‌تک بازیکنان با تعهدی مثال زدنی از شروع کار تلاش کرده اند و مزد چنین شرایطی به نظرم فقط قهرمانی است.

او در رابطه با سه رقمی شدن تعداد گل های زده تیمش گفت: این رکورد باعث خوشحالی ماست و نشان می دهد چه تیم باکیفیتی هستیم. امیدوارم با مسجل کردن قهرمانی این رکورد هم شیرین تر شود.

نظر شما !!