با وجود این نتیجه راضی و خوشحال به خانه برمی‌گردیم/ سرمربی سویا: واقعا حیف شد، باید یووه را می‌بردیم

به گزارش “ورزش سه”، سویا بعد از حذف منچستریونایتد حریف یوونتوس در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا شد. شاگردان خوزه لوئیس مندیلیبار تا آخرین ثانیه های دیدار رفت این مرحله با یک گل از یوونتوس پیش بودند اما میزبان در دقیقه 6+90 توسط فدریکو گاتی به گل رسیده و از شکست گریخت.

این مربی در پایان بازی با یوونتوس از اینکه تیمش در دقایق پایانی برد را از دست داد ابراز ناراحتی کرد اما از عملکرد شاگردانش کاملا راضی بود و به تمجید از آنها پرداخت.

مندیلیبار در مورد گل دیرهنگام یوونتوس گفت: “واقعا حیف شد اما اتفاقی است که رخ داده و نمی توان آن را تغییر داد. داور در حالی که وقت های تلف شده به پایان رسیده بود اجازه داد تا آنها کرنر بزنند و ما هم دفاع خوبی انجام ندادیم و گل خوردیم.”

او معتقد است که تیمش با نتیجه مساوی هم خوشحال و راضی راهی اسپانیا می شود: “ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و با رضایت و خوشحالی به خانه برمی‌گردیم. امشب به قدری خوب بودیم که می توانستیم یوونتوس را در خانه‌اش شکست دهیم.”

سرمربی سویا عملکرد شاگردانش را سطح بالا ارزیابی کرده و گفت: “فوتبال کم نقص و در حد چنین سطحی انجام دادیم و اگر به تمام دقایق بازی فکر کنیم نه فقط به صحنه پایانی متوجه خواهیم شد که چقدر بازی خوبی انجام داده ایم.”

سویا پنج شنبه هفته آینده دیدار برگشت خود مقابل یوونتوس را در ورزشگاه رامون سانچز برگزار خواهد کرد. شاگردان مندیلیبار به پشتوانه حمایت بی نظیر هوادارانشان امید زیادی به برتری در این دیدار صعود به فینال لیگ اروپا دارند.

نظر شما !!