با گلر آماده در جام جهانی حاضر شوید / فریم‌به‌فریم با سیوی که دو گل می‌ارزید

به گزارش “ورزش سه”، آرژانتین با حساب دو بر یک از سد استرالیا گذشت تا حریف هلند در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 شود. این تیم ابتدا دو بر صفر از حریف پیش افتاد اما با گل به خودی فرناندز در دقیقه 77 کار را برای این تیم سخت کرد. حملات گسترده استرالیا برای زدن گل دوم و به تساوی کشیدن نتیجه تا آخرین لحظات ادامه داشت و می رفت در دقیقه 7+90 به نتیجه برسد که مارتینز ناجی آرژانتین شد.

استرالیا که حملات گسترده خود را بی پاسخ می دید، روی به ارسال‌های بلند آورده بود و با همین تاکتیک هم می رفت به گل برسد؛ در حالی که کمتر از سی ثانیه به پایان هفت دقیقه وقت اضافه باقی مانده بود، ارسال بلند گودوین از سمت چپ به گرنک کوئل رسید و این بازیکن بعد از کنترلی خوب، با یک شوت محکم دروازه آرژانتین را هدف گرفت؛ مارتینز در این صحنه مثل یک ناجی خود را مقابل توپ قرار داد و با دست چپ توانست توپ را مهار کند.

در لحظه ای که مدافع آرژانتین روی زمین افتاد و کوئل ضربه خود را زد، آرژانتینی های حاضر در ورزشگاه به تصور باز شدن دروازه تیم خود، آماده افسوس خوردن بودند اما توپ به جای بوسه زدن به تور، توسط مارتینز بلوکه شد تا هم تیمی های او، مثل بازیکنی که گلزنی کرده، به سمتش روی زمین شیرجه زده و در آغوشش بگیرند.

هواداران تیم ملی آرژانتین در واکنش به این مهار مارتینز، مثل دو لحظه ای که بخاطر گلزنی بازیکنان این تیم شادی کرده و به هوا پریدند، اقدام به شادی و تشویق ناجی البی‌سلسته شدند که در شب اشتباه فاحش گلر استرالیا که به گل دوم آرژانتین انجامید، نشان داد هر تیمی برای موفقیت به یک گلر آماده نیاز دارد.

سیوی که دروازه بان آرژانتین در این صحنه انجام داد شاید اندازه دو گل بیارزد، چرا که هیچ کس نمی داند اگر دروازه این تیم با شوت کوئل باز می شد، چه سرنوشتی در انتظار بازی در وقت های اضافه یا پنالتی بود.
نظر شما !!