بتیس سوپرگل بارسا را رباح ماجری جواب داد

به گزارش “ورزش سه”، دیدار تیم های بارسلونا و رئال بتیس در مرحله نیمه نهایی سوپر جام فوتبال اسپانیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار برای تعیین تیم برنده به وقت های اضافه کشیده شود؛ جایی که در نیمه اول آن شاهد به ثمر رسیدن دو گل زیبا بودیم.

در شرایطی که بتیس در دقیقه 77 گل دقیقه 40 لواندوفسکی را جواب داده و از شکست گریخته بود، بارسا یک بار دیگر در دومین دقیقه از وقت های اضافه توسط آنسو فاتی به گل برتری رسید.

مهاجم 20 ساله بارسا با یک شوت روی پای دیدنی از سمت چپ محوطه جریمه دروازه حریف را باز کرد. او که در گوشه محوطه جریمه حضور داشت، زمانی که با ارسال بلند از سمت مخالف مواجه شد، بدون اینکه اجازه فرود توپ را بدهد، با یک والی زیبا، توپ را به گوشه دروازه حریف دوخت.

این گل زیبا اما پیش از پایان نیمه اول وقت های اضافه به زیباترین شکل ممکن توسط لورین مورون 29 ساله جواب داده شد. بتیسی ها بعد از دریافت گل دوم، بدون اینکه دستپاچه شوند با آرامش خاصی حملات خود را از سر گرفتند و روی یک کار تمرین شده زیبا توپ را در دهانه دروازه به مهاجم 29 ساله خود رساندند.

مورن برای گل کردن توپ در حالی که مدافع بارسا درست کنارش حضور داشت و دروازه بان حریف نیز چهار چشمی حواسش به پای او بود، با یک ضربه رباح ماجری ماهرانه دروازه را باز کرد تا سوپر گل حریف را با سوپرگل جواب بدهد.

نظر شما !!