بحران مالی در تیم‌هایی که تصورش را نمی‌کنید!

به گزارش “ورزش سه”، روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ در حالی سپری می‌شود که تا دیروز شنبه برخی باشگاه‌های لیگ برتری که تصور می‌شود شرایط مالی خوبی داشته باشند، با مشکل جدی در این زمینه مواجه شده‌اند و عدم پرداخت قراردادها کاری کرده تا تعهدات به اعضای تیم‌ها در موعد مقرر انجام نشود.

استقلال، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک که جزو هفت تیم بالانشین جدول لیگ برتر هستند و در حد خود شرایط خوبی در این فصل از نظر امتیازگیری داشتند، از نظر مالی شرایط متفاوتی نسبت به سالیان گذشته تجربه می‌کنند و نتوانستند تا روز شنبه، بیست و هفتم اسفند ماه پرداختی جدیدی به بازیکنان خود داشته باشند.

شاید امروز یکشنبه این سه باشگاه بخشی از مبلغ قرارداد مربیان و بازیکنان خود را پرداخت کنند، اما چیزی که تا ۲۴ ساعت قبل اتفاق افتاده بود، عدم پرداخت مطالبات آن‌هاست ولی با این وجود غیر از استقلال که مشکل مالی در آن رسانه‌ای شد، بازیکنان دو باشگاه صنعتی دیگر موضع سکوت را در پیش گرفتند تا باشگاه پیش از عید نوروز به تعهدات خود عمل کند.

البته علاوه بر آن‌ها تیم‌های دیگری مثل نفت مسجدسلیمان نیز همیشه مشکل مالی داشته‌اند و نتوانستند در پرداخت قراردادها درست اقدام کنند ولی برخلاف آنچه تصور می‌شود، شرایط مالی سه باشگاه استقلال، مس رفسنجان و آلومینیوم مثل گذشته نیست و آن‌ها نیز در وضعیت سخت مالی (حتی در صورت پرداخت قراردادها) به سر می‌برند.

نظر شما !!