بدون کمک هم تیمی‌هایم ممکن نبود؛/ گلزن افسانه‌ای لیگ زنان و راز درخشش او

به گزارش ”ورزش سه”، بعد از گذشت هفت هفته از چهاردهمین دوره‌ی لیگ برتر فوتبال زنان، شهرداری سیرجان  و خاتون بم با شش پیروزی و یک تساوی در مسابقه‌‌ی رو در رو، با ۱۹ امتیاز در رتبه‌ی اول و دوم جدول قرار گرفته‌اند، با روندی که این دو تیم کرمانی در هفته‌های گذشته از خود نشان دادند، اصلا بعید نیست که در انتهای فصل نیز تفاضل نقش تعیین کننده‌ای در کسب عنوان قهرمانی داشته باشد. 

سیرجانی‌ها در طی این هفت مسابقه، آمار خیره کننده‌ای در خط حمله‌ی تیم خود داشتند، ۲۸ گل زده و تنها ۴ گل خورده، آمار خیره کننده‌ای است که البته با نگاهی به جدول گلزنان برتر، علت آن را خواهید یافت. افسانه چترنور، فوروارد ملی پوش سیرجانی‌ها در طی این هفت مسابقه، ۱۱ بار دروازه حریفان را گشوده است، شبنم بهشت، دیگر مهاجم ملی پوش این تیم نیز با به ثمر رساندن هشت گل، نقش موثری در صدرنشینی شهرداری سیرجان ایفا کرده است تا بدین ترتیب و تا اینجای فصل رقابت برای کسب عنوان خانم گلی لیگ، در تیم سیرجان باشد. 

چترنور در گفت‌ و گو با خبرنگار ”ورزش سه” در همین خصوص گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم در این هفت مسابقه ۱۱ بار دروازه حریفان را باز کنم، در بازی برابر ملوان موفق شدم که چهار بار دروازه این تیم را باز کنم و در برابر پیکان نیز هت تریک کردم، به ثمر رساندن این گل‌ها بدون کمک هم تیمی‌هایم ممکن نبود و همینجا از آنها تشکر می‌کنم. 

خانم گل فعلی لیگ در خصوص رقابت همیشگی دو تیم شهرداری سیرجان و خاتون بم نیز گفت: خاتون بم اصلی ترن رقیب ما برای کسب عنوان قهرمانی است و مهره‌های بسیار ارزشمندی را در ترکیب خود دارد، در حال حاضر با تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم در صدر جدول هستیم اما در دور برگشت مسابقات، میزبان این تیم هستیم و امیدوار به شکست خاتون در دربی کرمان خواهیم بود. 

او که پای ثابت اردوهای ملی نیز است در خصوص شرایط فعلی تیم ملی زنان می‌گوید: ماه گذشته ما موفق شدیم برای اولین بار در تاریخ تیم ملی زنان، یک تیم اروپایی را شکست دهیم و طی دو دیدار تدارکاتی برابر بلاروس، موفق به کسب یک پیروزی و یک تساوی شدیم، این نشان می‌دهد که این تیم پتانسیل بسیار بالایی دارد اما متاسفانه اردوهای تدارکاتی منظم و بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی زنان در نظر گرفته نمی‌شود.  

او در ادامه افزود: من مطمئنم که اگر به این تیم بها داده شود، قطعا نتایج مطلوبی کسب می‌کنیم و رنکینگ تیم را هم ارتقا می دهیم، فقط فدراسیون باید نگاه ویژه‌تری نسبت به این تیم داشته باشد.

نظر شما !!