برای او آرزوی موفقیت می‌کنم؛/ وفایی: سالیوان گفت بیا با هم دوست باشیم!

به گزارش “ورزش سه”، رونی اوسالیوان در مسابقه ای که شاید بتوان برای آن از لفظ کینه توزانه استفاده کرد موفق شد با نتیجه 13-2 حسین وفایی را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان راه پیدا کند.

پیش از این مسابقه استیو دیویس قهرمان شش دوره جهان بعد از صحبت هایی که وفایی درباره سالیوان مطرح کرد این اسنوکر باز ایرانی را به بی احترامی متهم کرده بود.

اوسالیوان در جریان پیروزی 5-0 مقابل وفایی در مقدماتی مسابقات مسترز آلمان در سال 2021 نیز مشابه این کار را انجام داده بود که به نظر می رسید شروع مشکلات وفایی با قهرمان هفت دوره جهان از همین جا بوده باشد.

اوسالیوان که به راحتی موفق شد وفایی را شکست دهد و به مرحله بعد اسنوکر قهرمانی جهان صعود کند درباره اتفاقات رخ داده گفت: “اینطور نیست که نظرات را شخصاً قبول کنم، احتمالاً پنج یا شش نفر در طول حرفه‌ام چیزی گفته‌اند که به من انگیزه داده است تا به خودم ثابت کنم که هنوز هم می‌توانم بازی کنم.

من سالی بین 50 تا 100 مسابقه بازی می‌کنم و باید همه را شکست دهم، هیچ فایده‌ای ندارد که به یک بازیکن و کاری که او انجام داده است فکر کنم. من چیزی به او نمی‌گویم. آن کتاب سیاه کوچک در من حبس شده است. فکر می کنم این به نوعی به من کمک می کند.”

وفایی هم بعد از شکست به سالیوان گفت: “همه اتفاقات برای مردم خوب بود و حالا اسنوکر را در راس اخبار می بینید، اسنوکر بدون من فقط متشکل از یک سری بازیکنان خسته کننده است بنابراین خوب است که شخصیت خوبی داشته باشید. این باعث می شود مردم بیشتر به این ورزش علاقه مند شوند.

امسال من به بهترین بازیکنی که تا به حال این بازی را انجام داده باختم. او به من گفت، بیا دوباره با هم دوست باشیم. همه چیز مثل قبل برگشته است و من آرزو می کنم او برنده مسابقات شود زیرا او برای این ورزش خیلی خوب است.”

اوسالیوان با شکست دادن جاد ترامپ در فینال سال 2022، حالا رکورد هشتمین عنوان قهرمانی جهان را هدف قرار داده است. این مرد انگلیسی در مرحله یک چهارم نهایی با لوکا برسل بازی خواهد کرد؛ این بازیکن بلژیکی که جمعه شب مارک ویلیامز قهرمان سه دوره جهان را با نتیجه 13 بر 11 شکست داد.

نظر شما !!