برای حضور در تور تبلیغاتی پاریسی ها / یک ماه بعد از جام جهانی: بازگشت مسی به قطر

به گزارش “ورزش سه”، تیم پاری سن ژرمن در دیداری دوستانه به مصاف منتخب الاهلی و الهلال خواهد رفت؛ دیداری که اولین بازی رسمی رونالدو در فوتبال عربستان خواهد بود و با بازگشت زودهنگام مسی به قطر همراه خواهد بود.

از قطر باید به عنوان یکی از رویایی ترین مکان های زندگی مسی یاد کنیم؛ جایی که او توانست جای خالی تنها قهرمانی دوران فوتبال خود – جام جهانی – را در آن پر کند.

لئو پس از بازی با آنژه که احتمالا اولین حضور او در ترکیب پاریس پس از بازگشت از جام جهانی خواهد بود، در یک بازی دیگر مقابل رن در روز یکشنبه هفته آینده تیم باشگاهی خود را همراهی می کند. او سپس روز سه شنبه 27 دی ماه همراه با دیگر بازیکنان پاریس راهی قطر می شود تا از طریق این کشور به عربستان سفر کنند.

پاری سن ژرمن طی روزهای 18 و 19 به دوحه و ریاض سفر می کند. این تور زمستانی فرصتی برای پاریسی هاست که با حامیان مالی قطری خود دیدار کنند. آنها همچنین به صورت نمادین در ورزشگاه خلیف تمرین خواهند کرد و حضور در یک سری فعالیت های تبلیغاتی و اقتصادی دیگر، برنامه های بعدی یاران لئو است.

حضور در این تور، تقریبا به برنامه ثابت پاریسی ها تبدیل شده است. در سال های 2013، 2015، 2017، 2018، 2019 و 2022 نیز آنها در چنین توری حضور پیدا کرده بودند. بعد از حضور در دوحه و پشت سر گذاشتن برنامه های فوق، پاری سن ژرمن به ریاض سفر می کند تا برگزار کننده اولین بازی رونالدو در این کشور باشد. این بازی 19 ژانویه (پنج شنبه هفته بعد) در ورزشگاه ملک فهد برگزار می شود.

نظر شما !!