بردهای لحظه آخری نشان از قدرت ما دارد/ آلگری: باید سطح بازی خود را بالا ببریم

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس بار دیگر در دقایق پایانی به پیروزی رسید تا با ثبت کلین شیتی دیگر هشتمین برد پیاپی خود را مقابل اودینزه در تورین جشن بگیرد. مکس آلگری، سرمربی یوونتوس در پایان این دیدار گفت: “ما در یک ریتم نتیجه گیری خوب قرار داریم ولی باید سطح عملکرد و بازی خود را بالا ببریم.”

او ادامه داد: “ما مقابل کرمونزه تمرکز مناسبی نداشتیم اما مقابل اودینزه که تیم به مراتب قدرتمندتری است، بهتر عمل کردیم؛ به ویژه در نیمه دوم که موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم.”

سرمربی یوونتوس در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست تیمش بازی های خود را با قدرت بیشتری شروع کند تا اینکه آنها در لحظات آخر چنین بردهایی کسب کنند گفت: “به نظرم این نشان دهنده سطح آمادگی جسمانی و قدرت ذهنی بالای تیم ماست. مهارت فنی بسیار مهم است اما اگر شما آن شور و اشتیاق لازم را نداشته باشید که کمی بیشتر تلاش کنید و چند سانتی متر جلوتر از حریف باشید، در چنین بازی هایی پیروز نخواهید شد.”

آلگری در ادامه صحبت های خود افزود: “ما در برخی صحنه ها در ضربات و ارسال های خود کمی عجله داشتیم. ما در نیمه دوم از مک‌کنی در بخش میانی خط هافبک استفاده کردیم، در حالی که او ویژگی های متفاو‌تی دارد. می دانستیم که ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید اما خوشبختانه با گذشت زمان، بازی بهتری انجام دادیم.”

یوونتوس اکنون به طور موقت در جمع چهار تیم بالانشین قرار داشته و چهار امتیاز از ناپولی صدرنشین کمتر دارد. سرمربی این تیم در خصوص شرایط فعلی تاکید کرد: “ما قدم به قدم پیش می رویم و این یک برد مهم بود چرا که موقعیت تیم را در جمع چهار تیم تثبیت کرد.”

نظر شما !!