برنامه چلسی: حضور موقت لمپارد تا قرارداد با انریکه

به گزارش “ورزش سه”، بعد از آنکه امروز گزارش‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد چلسی قصد دارد فرانک لمپارد را تا پایان فصل جاری به عنوان سرمربی موقت انتخاب کند روزنامه گاردین این گزارش‌ها را تایید کرد و گفت بعد از منصوب شدن لمپارد به عنوان سرمربی موقت، مذاکرات باشگاه با لوئیس انریکه ادامه خواهد داشت و چلسی تصمیم گرفته این مربی اسپانیایی را به عنوان سرمربی بعدی خود روی نیمکت ببیند.

این روزنامه می‌گوید لمپارد به احتمال زیاد قبل از دیدار روز شنبه چلسی مقابل وولوز به عنوان سرمربی موقت معرفی خواهد شد و در این بازی روی نیمکت تیم سابقش خواهد نشست. بعد از اخراج گراهام پاتر به صورت موقت برنو سالتور هدایت چلسی را به عهده دارد و مدیران باشگاه معتقدند لمپارد از تجربه بیشتری برای هدایت موقت این تیم برخوردار است.

دو مالک باشگاه چلسی، تاد بولی و بهداد اقبالی، بعد از تجربه ناموفق توماس توخل و گراهام پاتر قصد عجله کردن برای انتخاب مربی جدید ندارند و به مدیران ورزشی باشگاه اعلام کرده‌اند تا پیش از تابستان نیازی به انتخاب سرمربی اصلی نخواهد بود. این در حالی است که چلسی چهارشنبه آینده در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان به صماف رئال مادرید می‌رود و احتمالا فرانک لمپارد در این بازی روی نیمکت چلسی خواهد نشست.

با اینکه به نظر می‌رسید یولیان ناگلزمان و لوئیس انریکه گزینه‌های اصلی چلسی برای پست مربیگری هستند اما گاردین مدعی است چلسی عملا به تصمیم نهایی رسیده و می‌خواهد رضایت لوئیس انریکه را به دست بیاورد. انریکه که در جام جهانی قطر هدایت تیم ملی اسپانیا را به عهده داشت بعد از جام جهانی از سمتش کنار گذاشته شد. او در سال 2015 با بارسلونا موفق به فتح سه‌گانه شد و مدیران چلسی به فوتبال تهاجمی تیم‌های تحت هدایت او علاقه‌مندند.

نظر شما !!