برونو سالتور:/ بودن روی نیمکت چلسی بدون پاتر خیلی سخت است

به گزارش “ورزش سه”، شکست 2-0 چلسی مقابل استون ویلا، به دوران کوتاه حضور پاتر روی نیمکت این تیم پایان داد و در دیدار امشب برابر لیورپول، برونو سالتور به عنوان مربی موقت، هدایت آبی‌های لندن را برعهده داشت.
او که دستیار پاتر بود، از عملکرد شاگردانش در دیدار امشب مقابل لیورپول ابراز خشنودی کرد.
سالتور به خبرنگاران گفت:”بعد از اتفاقاتی که روز شنبه رخ داد، ما دیروز یک جلسه ریکاوری داشتیم. من تلاش کردم تا با بازیکنان وقت بگذرانم و با آنها صحبت کنیم. فکر می‌کنم آنها تمام تلاش‌شان را کردند.
من حالا می‌خواهم به خانه بروم، استراحت کنم و سپس روی بازی بعدی تمرکز کنم. ما باید روی هر روز تمرکز کنیم. بچه‌ها بهترین بازی شان را ارائه می‌دهند. فصل خیلی سختی بود. آنها هم انسان هستند و ما باید به آنها کمک کنیم.

ما موقعیت‌هایی ایجاد کردیم. گل زدیم که آفساید بود. ما هیچ فرصتی به لیورپول ندادیم. آنها با تمام وجود دفاع کردند و من از سه مدافع تیم راضی هستم. بعضی از بازیکنان ما ماه رمضان را پشت سر می گذارند و بعضی ها از مصدومیت برگشتند.”
سالتور در مورد پر کردن جای گراهام پاتر روی نیمکت چلسی گفت:”کار سختی است. ما با گراهام پاتر دوستان نزدیکی هستیم. ایستادن اینجا بدون حضور او دشوار است اما من تمام تلاشم را می‌کنم.” 
او همچنین در مورد انگولو کانته که در بازی امشب کاپیتان آبی‌ها بود، گفت:” او خارق‌العاده است. نمایش‌های او خوب است. او با عملکردش یک رهبر است.”

نظر شما !!