برپایی مسابقه‌ «شعردونه» از یلدا تا نوروز 1401

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین سیدعلیرضا فاطمیان‌پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری گفت: مسابقه شعرخوانی «شعردونه» همزمان با شب یلدا آغاز و تا نوروز ادامه خواهد داشت. این مسابقه در نرم‌افزار شهر شکوفه‌ها و در قسمت «سرزمین مسابقه» ویژه گروه‌های سنی ۳ تا ۴،  ۴ تا ۷ و ۷ تا ۹ سال طراحی شده است.

وی افزود: این مسابقه به گونه‌ای طراحی شده است که کودکان پس از وارد شدن به سرزمین مسابقه می‌توانند ابیات مشخص شده از دیوان حافظ را به کمک والدین خود حفظ کرده و پس از خواندن و ضبط این ابیات، آن‌ها را در بخش مسابقه بارگذاری کنند تا پس از تایید و کسب امتیاز موردنظر، وارد مرحله بعد شوند.

فاطمیان‌پور بیان کرد: ابیات منتخب در این مسابقه بر مبنای توانایی کودکان در حفظ اشعار و همچنین میزان سختی و آسانی واژگان شعر حافظ در سه سطح آسان، متوسط و سخت انتخاب شده است که بر این اساس،  هر ماه چند بیت برای گروه‌های سنی در نظر گرفته می‌شود. به نوعی که در ماه اول چهار بیت آسان ، در ماه دوم هفت بیت در سطح متوسط و در ماه سوم ۹ بیت سخت برای تمام گروه‌های مورد نظر انتخاب و بر روی اپلیکشین بارگذاری خواهد شد.
 
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری در پایان اعلام کرد: به شرکت‌کنندگانی که به مرحله سوم راه یافته و امتیاز بیشتری نسبت به سایرین کسب کرده باشند، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

اپلیکشن «شهر شکوفه‌ها» با مدیریت معاونت فرهنگی، ویژه کودکان طراحی شده است و شامل بخش‌های مختلفی چون: «سرزمین بازی و سرگرمی»، «سرزمین شعر و قصه»، «سرزمین کتاب»، «سرزمین انیمیشن» و «سرزمین مسابقه» است.

علاقه‌مندان برای دریافت برنامه «شهر شکوفه‌ها» و همچنین شرکت در مسابقه «شعردونه» به اینجا مراجعه کنند.

انتهای پیام/


نظر شما !!