برگزاری مسابقه کتابخوانی «روشنا» ویژه آموزه‌های مهدویت

به گزارش خبرگزاری فرماندهی مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه های مهدویت)» به همت بنیاد فرهنگی صبح ظهور و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد هدایت برگزار خواهد شد. 

این مسابقه کتابخوانی همراه با اهدای جوایز نفیس برگزار می‌شود که جوایز این مسابقه عبارتند از: ۱۰ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی و ۲۰ تابلو فرش متبرک حرم امام حسین (ع) و حرم امام رضا (ع). 

علاقه‌مندان جهت دریافت رایگان فایل PDF این کتاب می‌توانند به سایت بنیاد فرهنگی صبح ظهور به نشانی اینترنتی اینجا و کانال «با نوای کاروان» در پیام رسان ایتا به آدرس اینجا مراجعه کنند. 

سؤالات این مسابقه به صورت پرسش‌نامه آنلاین می باشد که از ۳ تا ۲۳ آبان‌ماه ۱۴۰۰ به مدت ۲۰ روز در سایت و فضای مجازی مذکور منتشر خواهد شد.

کتاب «روشنا (آموزه‌های مهدویت)» که اثر محسن جمالی است و از سوی انتشارات راز نهان منتشر شده، به منظور فرهنگ سازی، ضرورت توجه دهی و شناخت حضرت و مسائل مرتبط با مهدویت نگاشته شده است و به تبیین معارف و آموزه‌های مهدویت و حیات طیبه مهدوی می‌پردازد. 

این کتاب موضوعات مرتبط با مهدویت را متناسب با فهم عموم مردم، با بیانی سهل و روان و با رویکردی کاربردی، به علاقه‌مندان امام عصر (عج) عرضه شد. 

انتهای پیام/