بزرگترین مسابقه مدل‌سازی و بهینه‌سازی کشور برگزار می‌شود

به گزارش فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، مدل سازی و بهینه‌سازی مجموعه دانش و‬ مهارت‌‏هایی است که به تصمیم‌‏سازان در اخذ تصمیمات بهینه یاری می‏‌رساند. در نتیجه استفاده از این ابزارها، می ‏توان به اخذ تصمیماتی پرداخت که منجر به استفاده بهینه از منابع، کاهش هزینه‏‌ها، کاهش مخاطرات و افزایش سود شود.

دکتر مهدی ایران‏پور، دبیر اجرایی بزرگترین مسابقه مدل سازی و بهینه سازی کشور در این باره گفت: کار بر روی مسائل بهینه‏ سازی، در قالب یک مسابقه گروهی باعث می‏ شود شرکت‏ کنندگان علاوه بر محک زدن سطح علمی و مهارتی خود، رقابت مهیّجی را در این زمینه تجربه کنند و برگزاری این چالش در یک فضای تیمی، سبب تقویت مهارت‏های ارتباطی و کار گروهی شرکت‏ کنندگان خواهد شد.

دکتر ایران‏پور خاطر نشان کرد: این مسابقه با همکاری جمعی از اساتید برجسته دانشگاه‏‌های کشور و متخصصانی از صنعت برگزار می شود و صنایع برتر کشور نیز حامی این مسابقه هستند.

وی تأکید کرد: امید است این رویداد به تقویت ارتباط میان صنعت و دانشگاه منجر شود؛ ارتباطی که یکی از نتایج مثبت آن آشنایی و شناخت بیشتر از ظرفیت‏های دانش آموختگان دانشگاهی در راستای برطرف کردن موانع و حل مسائل صنعت است.

عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان افزود: شرکت کنندگان در این دوره از مسابقه، با دو سؤال روبرو خواهند بود. یکی از سؤالات عمومی است و سؤال دوم از سوی شرکت فولاد مبارکه اصفهان انتخاب شده است. اطلاعات بیشتر در مورد سؤالات و مهلت پاسخگویی به آن‏ها در وب سایت مسابقه و شبکه ‏های اجتماعی در دسترس علاقه‏ مندان قرار می‏‌گیرد.

ایران‏پور ادامه داد: برندگان مسابقه در سه رتبه تیمی برتر به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۸ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت می‌‏کنند.

وی با اشاره به برگزاری مجموعه ای از کارگاه های آموزشی مجازی در حوزه بهینه‬‌‏سازی در طول برگزاری این مسابقه، تصریح کرد: حضور در این کارگاه‌‏ها برای شرکت‌‏کنندگان در مسابقه رایگان بوده و همچنین به شرکت‏ کنندگان، گواهی حضور در کارگاه اعطاء می‏‌شود.

دبیر اجرایی بزرگترین مسابقه مدل‌سازی و بهینه‌سازی کشور در پایان با دعوت از همه علاقه مندان به حوزه بهینه‏‌سازی برای شرکت در این مسابقه گفت: ثبت نام هم اکنون آغاز شده و آخرین مهلت ثبت نام، ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ است.

به نقل از وزارت علوم، علاقه‏‌مندان به حوزه‏‌های بهینه‏‌سازی می‌توانند برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به وب‏‬ سایت مسابقه به آدرس https://orcompetition.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظر شما !!