بن خلیفه، رئیس فدراسیون فوتبال خلیج فارس تا 2027

به گزارش ورزش سه، در جریان نشستی که روز گذشته در هتل ریتز کارلتون برگزار شد، شیخ حمد بن خلیفه که از سال 2019 به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال خلیج فارس فعالیت می‌کرد، برای دومین دوره متوالی به عنوان رئیس انتخاب شد و تا سال 2027 در این سمت حضور خواهد داشت.

همچنین در این مجمع با حضور نمایندگان کشورهای قطر، امارات، بحرین، عربستان، عراق، عمان، کویت و یمن برگزار شد، شیخ سالم بن سعید الوهیبی، رئیس فدراسیون فوتبال عمان، به عنوان نایب رئیس انتخاب شد.

شیخ حمد پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال خلیج فارس اظهار داشت: با اصلاح اساسنامه فدراسیون خلیج فارس، شاهد تحول بزرگی خواهیم بود و مسابقات مختلفی زیر نظر ما برگزار خواهد شد. ایده‌های زیادی وجود دارد که در حال انجام است و مسابقات قهرمانی باشگاهی در رده‌های سنی مختلف مدنظر ما قرار دارد که در حال بررسی آن هستیم.

او ادامه داد: کمیته‌ای به ریاست دبیرکل تشکیل شده تا در مرحله بعدی به تدوین آیین‌نامه مسابقات قهرمانی بپردازد. بازگشت به سیستم قبلی مسابقات و پیشنهادات متعددی از جمله اضافه شدن تیم‌های خارج از فدراسیون خلیج فارس برای حضور در مسابقات مطرح شده که با تایید اعضای فدراسیون در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

نظر شما !!