بهانه جدید برونو به منتقدانش/ این فرناندز برای یونایتد کاپیتان نمی‌شود (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست 7-0 مقابل لیورپول انتقادات زیادی از برونو فرناندز شد و خیلی از هواداران و ستاره های سابق یونایتد خواستار پس گرفتن بازوبند کاپیتانی از این بازیکن شدند. با این وجود اما اریک تن‌هاخ پشت ستاره پرتغالی در آمده و تاکید کرد که او همچنان کاپیتان دوم شیاطین سرخ است.

هری مگوایر، مدافع ملی پوش منچستریونایتد کاپیتان اول این تیم محسوب می شود اما با توجه به اینکه سرمربی هلندی اعتقاد زیادی به او ندارد معمولا برونو فرناندز به عنوان کاپیتان دوم، بازوبند را به دست خود می بندد؛ بازوبندی که حالا خیلی ها معتقدند برونو مستحق آن نیست.

او علاوه بر اینکه در جریان بازی با لیورپول نتوانست در لحظات حساس و پرفشار به عنوان کاپیتان تاثیرگذار نشان دهد، بعد از به صدا در آمدن سوت پایان نیز یکی از ابتدایی ترین وظایف خود را فراموش کرد. در حالی که هواداران یونایتد بعد از شکست تحقیرآمیز منتظر بودند تا کاپیتان تیم شان با دیگر بازیکنان به سمت آنها رفته و عذرخواهی کند اما در کمال ناباوری فرناندز راهی رختکن شد و رافائل واران برای جلوگیری از حاشیه، هم تیمی های خود را جمع کرده و به سمت هواداران رفت.

بعد از این رفتارهای عجیب، انتقادات از فرناندز به اوج رسید اما تن هاخ در بازی امشب مقابل رئال بتیس در لیگ اروپا بازهم این بازیکن را به عنوان کاپیتان انتخاب کرد. ملی پوش پرتغالی یونایتد که گل سوم تیمش در این دیدار را به ثمر رساند در دقیقه 68 بازی یک بار دیگر رفتاری از خود نشان داد که در حد و اندازه های کاپیتان تیم بزرگی چون منچستریونایتد نبود.

او در شرایطی که تیمش 3-1 از بتیس پیش بود یک خطای بی مورد روی کلودیو براوو، دروازه بان حریف، مرتکب شده و موجباب یک جنجال را فراهم کرد؛ جنجالی که به درگیری کاپیتان منچستر با بازیکنان حریف ختم شده و یک کارت زرد برای او به همراه داشت تا یک بار دیگر این سوال به وجود بیاید که آیا برونو فرناندز می تواند کاپیتان مناسبی برای منچستریونایتد باشد یا خیر. 

نظر شما !!