بهترین فروشگاه های اینترنتی جهان کدامند؟

مجتبی پورموسوی

مدت زمان
مطالعه این
مقاله
3 دقیقه

بهترین فروشگاهای اینترنتی جهان,فروشگاهای اینترنتی 100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینسئو

در این مقاله به چند تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی جهان می پردازیم. همان طور که می دانید در چند ساله گذشته، فروشگاه اینترنتی پدیده بود ناشناخته و بسیاری از ما از وجود همچین موردی با خبر نبودیم. به مرور زمان کسب و کار اینترنتی شناخته شد، و مردم توانستند اعتمادی زیادی پیداکنند. استفاده از سایت  به حدی رسیده است که بسیاری از افراد برای تامین نیازهای روز مره خود مانند مواد غذایی از این فروشگاه ها استفاده می کنند. کسب و کار اینترنتی هم زمان با پدیده اینترنت به وجود آمد و به سرعت توانست پیشرفت قابل تئجه ای داشته باشد.

ما در این محتوا، به بررسی 7 مورد از بهترین فروشگاه های اینترنتی جهان می پردازیم. این فروشگاه ها می توانند ایده های شگفت انگیزی را برای شما که قصد دارید بازاریابی اینترنتی خود را گسترش دهید، به شما نشان دهد.

1- Amazon |بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا

بهترین فروشگاهای اینترنتی جهان,فروشگاهای اینترنتی

این فروشگاه اینترنتی به غول تجارت معروف است. در سال گذشته که جهان با بیماری کرونا درگیر بود و بسیاری از کسب و کارها از بین رفت، آمازون توانست سرمایه خود را چند برابر از آنچه که هست بکند. این فروشگاه در ابتدای فعالیت خود یک کتاب فروشی بسیار کوچک آنلاین بود و توانست طی سال ها به غول فروشگاه های اینترنتی تبدیل شود. آمازون تنها محصولات موجود در انبار خود را نمی فروشد. این فروشگاه اینترنتی بستری برای کسب و کار های دیگر فراهم کرده است و دیگران نیز می توانند محصولات خود را در این سایت برای فروش بگذارند.

سایت فروشگاهی آمازون به طور مجزا برای هر کشور طراحی شده است. آمازون استرالیا تا آمازون هند هرکالایی برای دسترسی مشتریان فراهم کرده است. آمازون هرکشور با فروشگاه های آنلاین همان کشور رقابت می کند. به خاطر شرایطی که برای مشتریان خود فراهم می کند، جز محبوب ترین سایت ها برای فروش محصولات شده است. همچنین در صدر بهترین فروشگاه های اینترنتی جهان قرا گرفته است.

2ebay | بزرگترین فروشگاه حراجی اینترنتی جهان

Ebay یکی از فروشگاه های اینترنتی جهان است. در ابتدا این فروشگاه نوعی آبنبات عروسکی به نام PEZ می فروخت. به مرور زمان با توجه به پیشرفت سایت محصولات دیگر نیز اضافه شد. صاحب امتیاز این فروشگاه اینترنتی فردی ایرانی – آمریکایی تبار است. شما در این سایت می توانید هر آنچه که نیاز دارید راپیدا کنید. در این سایت می توانید کلکسیون وسایل مورد نیاز خود را جمع کنید. هم چنین محصولاتی که تا الان استفاده نشده است، نیز در این سایت موجود است.

سایت ebay بستری برای کسب و کار های دیگر فراهم کرده است تا بتوانند در این سایت محصولات خود را به فروش برسانند.

Ebay نیز جز بهترین فروشگاه های اینترنتی جهان است.

بهترین فروشگاهای اینترنتی جهان,فروشگاهای اینترنتی

3- Walmart | ابرشرکت خرده‌ فروشی آمریکایی

والمارت نیز جز فروشگاه های اینترنی جهان است که همه این فروشگاه را به عنوان فروشگاه فیزیکی می شناسند. این شرکت در سال 1961 تاسیس شد و بیش از 11 هزار نمایندگی در 27 کشور جهان دارد. دارای حدود دو میلیون کارمند است. و درصدر بیشترین کارمند در بین کسب و کار ها قرار دارد. با این همه موفقیت در فروشگاه های فیزیکی، والمارت به فروش محصول به صورت حضوری  بسنده نکرده و فروشگاه آنلاین خود را نیز تاسیس کرد. و بسیاری از کالا های خود را به صورت آنلاین به فروش می رساند و محصولات دیگری را هم بصورت آنلاین و هم فیزیکی به فروش می رساند. مشتریان زیادی می توانند برای صرفه جویی در وقت خود خرید را به صورت آنلاین از طریق سایت این فروشگاه انجام دهند و می توانیم بگویم ولمارت جزء بهترین فروشگاه های اینترنتی و حضوری دنیا می باشد.

4- Alibaba | جامع ترین فروشگاه اینترنتی جهان

این فروشگاه اینترنتی بزرگترین فروشگاه اینترنتی در آسیا است. از مدل فروشB2B یعنی بنگا در بنگاه استفاده می کند. فروشگاه اینترنتی علی بابا، تحت نظر دولت چین است. و به خریداران که قصد خرید محصولات به صورت کلی را دارند کمک می کنند. هدف آن ایجاد ارتباط بین خردیداران کلی و جزئی است. شما در علی بابا هر کالایی را تصور کنید می توانید پیدا کنید. به جرات می توان گفت فروشگاه اینترنتی علی بابا جز بهترین فروشگاه های اینترنتی جهان است.

5- TARGET | دومین شرکت بزرگ خرده‌فروشی در ایالات متحده

تارگت یک شرکت بزرگ در زمینه خرده فروشی درجهان است. که بیش از یک دهه تجربه کاری دارد. همچنین این فروشگاه چندین فروشگاه به صورت حضوری دارد.تارگ مشتریانی دارد که تنها از آن خرید می کنند. با راه اندازی فروشگاه آنلاین این شرکت، تارگت توانست در عرصه فروشگاه آنلاین نیز موفق شود. این شرکت محصولات را به صور کلی نیز می فروشد. وآن را به سراسر دنیا ارسال می کند.

6– BEST BUY | ابرشرکت فروش تجهیزات الکترونیکی

بست بای بر روی لوازم الکترونیکی تمرکز دارد. لوازی مانند: موبایل، دوربین عکاسی، بازی، نرم افزارو…… در این سایت پیدا کنید. این فروشگاه از نظر رقابتی با بسیاری از کسانی که محصولات مشترک دارند رقابت می کند، همانطور که از اسم این نر افزار پیداست این سایت در تلاش است بهترین محصول را به مشتری خود ارائه درهد. بست بای  در سال 1966 شروع به فعالیت کرد در ابتدای فعالیت خود محصولات صوتی به فروش می رساند. این فروشگاه داری 1200 شعبه فعال فیزیکی در کانادا، آمریکا و مکزیک است.

7- IKEA | ابرشرکت فروش لوازم خانگی

نام فروشگاه ایکیا را حتما شنیده اید این فروشگاه در زمینه لوازم خانه فعالیت دارد.

این  فروشگاه محبوب در سوئد قرار داردو به طور تخصصی به لوازم خانه و اکسسوری می پردازد. محصولات این شرکت به صورت آماده به فروش می رسد و قابلیت سرهم کردن توسط خریدار را دارد. ایکیا در سال 1944 تاسیس شده و بیش از 433 فروشگاه در 52 کشور دارد. همچنین در تمام این کشورها به صورت آنلاین خدمات ارائه می کند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

نظر شما !!