بهترین متخصص درمان هالوکس والگوس

بهترین متخصص درمان هالوکس والگوس

هالوکس والگوس همیشه ترکیبی از فرآیندهای پاتولوژیک مختلف است و ناهماهنگی انگشت شست پا با تغییرات پوستی همراه است. انگشت شست خمیده انگشتان کوچک مجاور را درگیر می کند و این منجر به فشار دردناک می شود، قبل از برنامه ریزی برای درمان هالوکس والگوس، از طریق تشخیص کامل، درک درستی از وضعیت خاص بیمار به دست آورید که این کار توسط بهترین متخصص انجام می شود و در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین متخصص درمان هالوکس والگوس آشنا کنیم.

بهترین متخصص درمان هالوکس والگوس

دکتر مروجی به عنوان یکی از بهترین متخصصین درمان این بیماری، با کمک روش های کم تهاجمی در انگشتان پا، اقدام به رفع و درمان آن می کند. آنچه به ویژه برای بسیاری از بیماران مهم است این است که به طور قابل توجهی سرعت بهبود و توانبخشی را افزایش می دهد و از عوارض جلوگیری می کند.

هدف از درمان هالوکس والگوس این است که ما می‌خواهیم این است که بیمارانمان در سریع‌ ترین زمان ممکن تحرک خود را بازیابند و بهبود دائمی پزشکی و زیبایی هالوکس والگوس خود را تجربه کنند. هر چه ناهنجاری هالوکس والگوس شدیدتر باشد، جراحی و درمان پیچیده تر خواهد بود، این دلیلی برای مراجعه به متخصص برای اصلاح زودهنگام هالوکس والگوس است.

کدام پزشکان بهترین متخصص درمان هالوکس والگوس هستند؟

هرکسی که از هالوکس والگوس رنج می برد بهترین مراقبت‌های پزشکی را می خواهد. بنابراین، بیمار به این فکر می کند که کجا می تواند متخصص پا یا بهترین کلینیک برای جراحی هالوکس والگوس را پیدا کند.

دکتر مروجی، با سابقه ی درخشان خود و تخصص در  درمان هالوکس والگوس جراحان ارتوپدی بوده که اختلالات پا و انگشتان پا را درمان می کند. این پزشک بیماری‌های پا را با کمک روش های تشخیصی که در ادانع

روش های درمانی انحراف انگشت پا

هیچ درمان غیر جراحی وجود ندارد که بتواند بدشکلی را برای همیشه اصلاح کند یا از بدتر شدن آن جلوگیری کند. کفش های پهن تر می توانند پا را در خود جای دهند و سایش پا را محدود کنند. یک متخصص ارتوتیست پا باید بتواند یک آتل برای نگه داشتن انگشت پا در یک موقعیت اصلاح شده برای شما فراهم کند. درمان جراحی مطمئن ترین راه برای اصلاح هالوکس والگوس شماست و اکثر بیماران پس از جراحی هالوکس والگوس به نتیجه موفقیت آمیزی دست می یابند.

درمان هالوکس والگوس

جراحان متخصص به تصویربرداری با فناوری پیشرفته دسترسی دارند و آنها توسط یک تیم متخصص چند رشته ای، از جمله فیزیوتراپیست های بسیار ماهر و متخصصین پا که از درمان و توانبخشی شما حمایت می کنند، کمک می کنند.

نحوه تشخیص هالوکس والگوس

برای تشخیص هالوکس والگوس، پزشک یا متخصص پا در مورد علائم شما می پرسد و پاهای شما را معاینه می کند، معمولاً نیازی به اشعه ایکس و آزمایشات خاصی نیست. هالوکس والگوس ها را معمولاً می توان با چند اقدام ساده خود مراقبتی درمان کرد، اگر هالوکس والگوس شما بدتر و دردناک تر شود، پزشک عمومی یا متخصص پا ممکن است شما را به یک جراح ارجاع دهد تا ارزیابی کند که آیا جراحی برای شما مناسب است یا خیر.

جراحی می تواند استخوان های شما را به یک خط بازگرداند تا مفصل انگشت شست پا به موقعیت صحیح بازگردد. طیف وسیعی از عملیات برای تنظیم مجدد انگشت پا وجود دارد. جراح و بهترین متخصص شما در مورد بهترین گزینه های درمانی برای شما و خطرات احتمالی عمل های مختلف صحبت خواهد کرد.

جراحی هالوکس والگوس با بودجه عمومی در دسترس بودن محدود است و واجد شرایط بودن بستگی به این دارد که علائم شما چقدر روی شما تأثیر می گذارد. درمان جراحی خصوصی یک گزینه جایگزین است که پزشک عمومی شما می تواند شما را به آن معرفی کند.

برای هر بیمار که تحت عمل جراحی هالوکس والگوس قرار می گیرد، یک روش بهینه بر اساس میزان تغییر شکل و همچنین سبک زندگی بیمار وجود خواهد داشت و یک رویکرد یکپارچه و چند رشته ای را ارائه می دهد که جراحان متخصص هالوکس والگوس از نزدیک با متخصصین پا و فیزیوتراپیست‌ها برای دستیابی به یک راه حل بهبودی بهینه برای بیمار با ریشه کنی کامل درد همکاری می کنند.

درمان هالوکس والگوس با روش غیر جراحی

حدود نیمی از مبتلایان به هالوکس والگوس نیازی به جراحی ندارند، هدف از درمان غیر جراحی کاهش فشار روی پا و جلوگیری از ایجاد زخم‌های فشاری و زخم است. در برخی موارد، کفش های راحت و ایده آل برای کاهش درد کافی است. یک متخصص پا می تواند ارتز را تجویز کند، که وسیله ای است که برای جلوگیری از وخیم شدن شدن وضعیت در کفش قرار داده می شود و رسیدگی به هرگونه ناهنجاری بسیار مهم است این اصطلاح به وضعیت پا و پایین ساق در هنگام حرکت اشاره دارد که توسط بهترین متخصصین انجام می شود.

درمان هالوکس والگوس با عمل جراحی

هالوکس والگوس‌ها فقط با انجام یک عمل جراحی به طور دائم اصلاح می شوند، اگر درمان غیرجراحی درد را کاهش نمی دهد و این بر زندگی روزمره شما تأثیر می گذارد، ممکن است به جراحی نیاز داشته باشید. از آنجایی که هالوکس والگوس‌ها از نظر شکل و اندازه متفاوت هستند، روش‌های گوناگونی برای درمان آنها وجود دارد. بهترین متخصص هالوکس والگوس نتایج اشعه ایکس، سن، سطح فعالیت و سلامت عمومی شما را در نظر می گیرد و ایده آل ترین شیوه را انتخاب می کند.

درمان هالوکس والگوس با جراحی

رایج ترین نوع عمل برای درمان و معالجه هالوکس والگوس‌ها، متاتارس می باشد که به استخوان‌های پای شما اشاره دارد و شما معمولا یک بیهوشی عمومی دارید، این بدان معنی است که شما در طول عمل خواب هستید و هیچ دردی احساس نمی کنید.

سخن پایانی

در این مطلب در مورد بهترین متخصص درمان هالوکس والگوس و  روش های درمانی این بیماری توسط دکتر مروجی توضیحاتی داده شد که می توانید به آسانی با آنها در ارتباط باشید و مشکلات خود را به شکل مطلوب و خاصی درمان کنید.

نظر شما !!