به آلیسون گفتیم جان ما را نجات بده؛/ کلوپ: صلاح از بهترین‌های تاریخ است!

به گزارش “ورزش سه”، کلوپ در گفت‌وگویی با بی‌بی‌سی به تمجید از صلاح پرداخت و گفت: اگر هنوز هم به دنبال شواهدی برای عالی بودن محمد صلاح می‌گردید، من نمی‌دانم چه چیز دیگری برای اثبات آن لازم دارید. اگر صلاح عالی نباشد، یعنی هیچکس دیگری در لیورپول عالی نیست.

او ادامه داد: او [صلاح] یکی از بازیکنان بزرگ تمام ادوار است. اکنون او فقط یک بازیکن در سطح جهانی است که هم میل به گلزنی دارد و هم سخت در دفاع تیمی تلاش و به ما کمک می‌‌کند؛ همه ما می‌دانیم که خیلی از بازیکنان کلاس جهانی این کار را انجام نمی‌دهند و اساسا مجبور نیستند که به این کار تن بدهند، اما صلاح باید این کار را برای ما بکند و من به همین دلیل به او بیشتر افتخار می‌کنم.

کلوپ همچنین از آلیسون بکر، دروازه‌بان لیورپول، به خاطر صدمین کلین‌شیت خود با این تیم تمجید کرد و گفت: من یک پیراهن به او دادم و پیراهنی هم برای او پوشیده بودیم و گفتیم صدمین کلین‌شیت برای نجات جان ما در این فصل است.

وی در پایان گفت: بازی‌های او گویای همه چیز هستند. اگر او را بشناسید، می‌دانید که او بهتر از یک دروازه‌بان است و این واقعا سخت است. من بی‌صبرانه منتظر صد کلین‌شیت بعدی او هستم.

نظر شما !!