به خاطر من اروپا را دیدید:/ عصبانیت سرمربی پی‌اس‌جی: مادرم سرطان دارد!

به گزارش “ورزش سه”، نتایج درخشان کریستوف گالتیه روی نیمکت نیس در فصل گذشته بود که در نهایت مدیران پاری سن ژرمن را مجاب به استخدام این سرمربی فرانسوی کرد. اما امشب و در جریان تقابل دو تیم، هواداران نیس بنری با مضمون توهین به مادر کریستوف گالتیه را در ورزشگاه نشان دادند که به شدت باعث ناراحتی این سرمربی باتجربه شده و او را به واکنش متفاوت و غیرمنتظره واداشت.

ابتدا و در پایان بازی کریستوف گالتیه در حالی که ژان کلر تودیبو در مورد بنر هواداران نیس صحبت می کرد، به او گفت: “آیا این بنر ذت دیدی؟ تصور کن اگر آنها این کار را با تو انجام دهند.”

سرمربی باشگاه پاری سن ژرمن در ادامه و در مصاحبه با تلویزیون در پاسخ به رفتار طعنه آمیزش و تشکر از هواداران نیس گفت: “من به سمت آنها رفتم تا از هواداران نیس برای این استقبال فوق العاده تشکر کنم.

او در ادامه گفت: “چرا من چنین واکنشی نشان دهم؟ بنر را دیدیئ؟ متن روی آن خواندید؟ شنیدیئ؟ مادر من 83 بوده و او در حال بهبودی از سرطان است. کاری که من در فصل گذشته انجام دادم، باعث شد هواداران نیس بتوانند بازی تیم مورد علاقه خود را در اروپا تماشا کنند. مردم هر چه می خواهند فکر می کنند، اما کاری است که ما در فصل گذشته انجام دادیم و البته عملکرد دیدیه دیگارد باعث شد مسابقات اروپایی برای نیس جریان داشته باشد.”

نظر شما !!