به نظر می رسد شاختار طالب پول بیشتری است/ اولویت نقل و انتقالاتی آرسنال راهی ترکیه شد

به گزارش “ورزش سه”، از میخائیلو مودریک به عنوان اولویت نقل و انتقالاتی آرتتا در ژانویه یاد می‌شود. توپچی‌ها در تلاش هستند تا برای پر کردن جای خالی ژسوسِ مصدوم، مهاجم شاختار را جذب کرده و مشکلی بابت کسب قهرمانی لیگ برتر نداشته باشند.

این ملی‌پوش اوکراینی مذاکراتی نیز با باشگاه چلسی انجام داده ولی با توجه به ابراز علاقه‌های متعددش نسبت به آرسنال، به‌نظر می‌رسد که تیم سرخ‌پوش لندن مقصد بعدی وی باشد. با این وجود وینگر 22 ساله شاختار همراه با تیم اوکراینی راهی اردوی زمستانی ترکیه شده است.

باشگاه آرسنال برای اینکه نشان دهد نسبت به جذب مودریک مصمم است، پیشنهاد دومی به ارزش 62 میلیون پوند به باشگاه شاختار ارائه کرده است. این در حالی است که آرتتا بعد از پیروزی دوشنبه مقابل آکسفورد یک بار دیگر تاکید کرد که تیمش نیاز به جذب مهاجم برای پر کردن جای خالی مهاجم برزیلی خود دارد. او گفت: “مشکل این است که ما فقط یک مهاجم داریم و تحمل این چند ماه تا بازگشت گابریل کار آسانی نیست.”

با توجه به ابراز علاقه موردیک برای پیوستن به آرسنال، به‌نظر می‌رسد که تنها مانع پیوستن او به جمع توپچی‌های لندن، درخواست مالی بیشتر شاختار باشد. حالا با توجه به حضور این بازیکن در اردوی ترکیه، باید منتظر ماند و دید که خروج زمستانی او از اوکراین به سرانجام خواهد رسید یا خیر.

نظر شما !!