تاج: حضور مجتبی حسینی قطعی نیست/ یک هفته فرصت به تاج برای انتخاب سرمربی امیدها

به گزارش “ورزش سه”، یکی از موضوعات مهمی که در جلسه مشترک ستاد کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو مورد بررسی قرار گرفت، وضعیت تیم فوتبال امید بود. در این خصوص حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نیز اعلام کرد با توجه به بلاتکلیفی تیم امید و عدم برنامه ریزی فدراسیون فوتبال ممکن است تیم امید به مسابقات آسیایی اعزام نشود.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در این جلسه حاضر بود و با مذاکراتی که صورت گرفت، او از مسئولان کمیته ملی المپیک یک هفته زمان گرفته که سرمربی تیم امید مشخص شود و انتخاب حبیب کاشانی هم به عنوان مدیر تیم فوتبال امید در همین راستا صورت گرفته است.

تاج امروز بعد از جلسه با نمایندگان مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا برای انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی امیدها به جمع‌بندی رسیده‌اند، گفت: نه. سرمربی ما قطعی نیست.

او درباره اختلافات پیش آمده با کمیته ملی المپیک بیان کرد:‌بالاخره فدراسیون فوتبال مسئول فنی و اداره تیم ملی است و کمیته المپیک مسئول پشتیبانی. این‌ها باید بنشینند و مفصل حرف بزنند.

تاج درباره احتمال حذف تیم امید از بازی های آسیایی هانگژو نیز گفت: دیروز صحبت کردیم و تا یک هفته وقت داده شد تا سرمربی تیم امید را معرفی کنیم.

مهلت یک هفته‌ای به فدراسیون فوتبال شنبه هفته آینده به پایان می‌رسد و باید دید تا آن زمان جانشین مهدی مهدوی‌کیا مشخص خواهد شد یا خیر. هرچند که احتمالا با توجه به تعطیلات مربوط به عید سعید فطر انتخاب سرمربی بازهم به تاخیر می‌خورد.

نظر شما !!