تاکید مازیار: آخرین سال حضورم در این تیم است/ مازیار دیگر جان هدایت ملوان را ندارد!

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی ملوان نسبت به بی توجهی به تیمش از سوی استاندار، نماینده مردم شهر و رئیس هیات فوتبال استان سخت گله مند است و تاکید کرد، در پایان فصل اردوی تیم را ترک خواهد کرد. او از پشتیبانی تیم نگران است و پیش‌دستانه حاضر است جای خود را به فرد دیگری بدهد.

گلایه مازیار زارع نسبت به اشتباهات مکرر داوری است که علیه تیم ملوان رخ می دهد و کسی نیست از این تیم دفاع کند. در مصاف با آلومینیوم اراک تیم حریف در حالی از روی نقطه پنالتی به گل رسید که رضا جبیره همزمان با زننده ضربه پنالتی وارد محوطه شد و توپ برگشتی را تبدیل به گل کرد .

سرمربی تیم ملوان درباره دلایل تصمیم پایان کارش در انزلی می‌گوید: من تیم ملوان را به طور حتم در لیگ برتر نگه می دارم. در هفته های پایانی هم تلاش خواهیم کرد، خوب بازی کنیم و خوب نتیجه بگیریم تا تیم با بهترین شرایط در لیگ برتر بماند. ملوان که نتیجه می گیرد، یک شهر خوشحال می شود. اینجا اشتباهات داوری رخ می دهد  اما کسی نیست از تیم ملوان دفاع کند. 

جالب اینکه کارنامه او در این فصل کاملا قابل دفاع است و او تیم خوبی در ملوان ساخته و همه به این مجموعه احترام می‌گذارند.

دیشب مازیار زارع روی خط برنامه فوتبال برتر هم تاکید کرد که در پایان فصل اردوی تیم را ترک خواهد کرد و گفت: باید از تیم حمایت شود. چرا هیچ تیمی در فوتبال گیلان روی خوش نمی بینید. تیم شهرداری آستارا، چوکای تالش، سپیدرود رشت، داماش گیلان و… کجا هستند؟

عکس: علی رفعتی

نظر شما !!