تبعات باخت تحقیرآمیز به نیوکسل/ رسمی: جانشین کونته از تاتنهام اخراج شد

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست 6-1 تاتنهام مقابل نیوکسل که دیشب اتفاق افتاد انتظار می‌رفت به زودی شاهد تغییراتی در کادر فنی این تیم باشیم. این اتفاق دقایقی پیش رخ داد و تاتنهام رسما اعلام کرد کریستین استلینی که به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت این تیم می‌نشست را اخراج کرده است.

رایان میسون به جای استلینی به عنوان مربی موقت منصوب شده است. او برای دومین بار است که چنین پستی را در باشگاه تاتنهام به عهده می‌گیرد. تلاش برای استخدام سرمربی دائمی توسط اسپرز همچنان ادامه دارد.

میسون بعد از اخراج آنتونیو کونته سومین نفری است که در این فصل به عنوان رئیس کادر فنی روی نمیکت تاتنهام می‌نشیند.

دنیل لوی، رئیس تاتنهام، با اعلام اخراج کریستین استلینی در اطلاعیه‌ای گفت:” عملکرد یک‌شنبه شب ما مقابل نیوکسل به هیچ وجه پذیرفتنی نبود. دیدن تیم در آن وضعیت و دیدن آن نتیجه تلخ و فاجعه‌بار بود. می‌توانیم دلایل زیادی برای آن اتفاق پیدا کنیم و درحالیکه شخص من، هیات مدیره، مربیان و بازیکنان همه باید با هم مسئولیت را به عهده بگیریم ولی در نهایت مسئولیت با من است.

کریستین از این لحظه به همراه کادر فنی‌اش پست مربی‌گری را ترک می‌کند. کریستین در دوره سخت و حساسی از فصل این مسئولیت را به عهده گرفت و می‌خواهم به این وسیله از او به خاطر رفتار حرفه‌ای خودش و کادر فنی‌اش در این دوران دشوار تشکر کنم. ما برای او و کادر فنی‌اش بهترین آرزوها را داریم.

رایان میسون بلافاصله به عنوان سرمربی تاتنهام شروع به کار می‌کند. رایان این باشگاه و بازیکنان را خوب می‌شناسد. درباره کادر فنی او در زمان مناسب اطلاع‌رسانی خواهیم کرد“.

نظر شما !!