تبعات شکست سنگین در اتحاد/ جنجال در رختکن بایرن: مشت مانه به صورت سانه!

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ دیشب در خانه منچسترسیتی، ورزشگاه اتحاد، به مصاف این تیم رفت تا در دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان با شاگردان پپ گواردیولا روبه‌رو شود. این دیدار برای بایرن به بدترین شکل ممکن پیش رفت و باواریایی‌ها با شکست 3-0 به کار خود پایان دادند.

در طول مسابقه مشخص بود که دو بازیکن بایرن‌مونیخ، سادیو مانه و لروی سانه، با هم در حال جر و بحث هستند؛ اما روزنامه آلمانی بیلد امروز گزارش داد که جر و بحث این دو ستاره ادامه داشته و بعد از پایان بازی در رختکن بایرن به درگیری فیزیکی کشیده است.

به گزارش بیلد بعد از آن‌که سوت پایان مسابقه به صدا درآمد و دو تیم به رختکن رفتند، در رختکن بایرن‌مونیخ درگیری بین مانه و سانه بالا گرفته و ستاره سنگالی، سادیو مانه، با مشت به صورت سانه کوبیده است. این گزارش حاکی است که بلافاصله چندین بازیکن بایرن پادرمیانی کرده و این دو را جدا می‌کنند تا درگیری ابعاد بیشتری پیدا نکند.

علت درگیری فیزیکی این دو بازیکن ظاهراً این بوده که سادیو مانه از عملکرد سانه در طول مسابقه ناراضی و عصبانی بوده است. ظاهراً علت جر و بحث این دو در زمین مسابقه هم همین بوده است.

باشگاه بایرن‌مونیخ تا این لحظه واکنشی به این گزارش نشان نداده است. در صورت تأیید این درگیری، بایرن‌مونیخ کمتر از یک هفته به بازی برگشت دو تیم با تنشی جدید مواجه خواهد شد که مسلماً خوشایند توماس توخل و کادر فنی‌اش نیست.

نظر شما !!