تبعات قرارداد با قطر: بکام یواشکی به استادیوم می‌رود!

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه تنها چند دقیقه به شروع دیدار انگلیس و آمریکا در ورزشگاه البیت باقی مانده بود رسانه‌ها ورود سریع دیوید بکام را به استادیوم گزارش کردند.

بکام به سرعت و بدون مکس برای گفتگو یا حتی دست تکان دادن برای رسانه‌ها و هواداران وارد استادیوم شد تا این تلقی بوجود بیاید که او با توجه به جنجال‌های اخیر درباره حمایتش از قطر قصد ندارد خیلی در معرض توجه باشد.

ستاره سابق فوتبال انگلیس اخیرا با قطر قراردادی 15 میلیون یورویی امضا کرد تا به عنوان سفیر جام جهانی 2022 فعالیت کند. این اقدام بکام او را با انتقادهای زیادی مواجه کرد و چهره‌های سرشناس متعددی از جمله اریک کانتونا از خواستند دست از حمایت از قطری‌ها بردارد.

بکام در گذشته چه در زمان ورود به ورزشگاه‌ها و حتی زمانی که در جایگاه ویژه می‌نشست سعی می‌‌کرد تا حد ممکن به هواداران نزدیک باشد و به ابراز احساسات‌شان پاسخ بدهد. اما او امشب سعی می‌کرد کمتر دیده شود. در عکس‌هایی که از بکام در استادیوم البیت منتشر شده او در محاصره تعداد زیادی از شخصیت‌های قطری دیده می‌شود. 

ستاره سابق فوتبال انگلیس بازی قبلی انگلیس مقابل ایران را هم از نزدیک و با حضور در استادیوم محل برگزاری بازی تماشا کرده بود.

نظر شما !!