تبعات ناکامی اسپانیا: فاتی از بارسلونا می‌رود؟

به گزارش “ورزش سه”، اسپانیایی‌ها امید زیادی به موفقیت در جام جهانی 2022 قطر داشتند و حذف زودهنگام از این رقابتها تبعات زیادی برای فوتبال این کشور و لاروخا داشته است.

رسانه‌‌های اسپانیایی امروز خبر دادند آنسو فاتی که از شرایط خود در تیم ملی اسپانیا در این تورنمنت ناراحت و عصبانی است تصمیم گرفته در ماه ژانویه بارسلونا را ترک کند چرا که معتقد است برای بازگشت به سطحی که از فوتبالش انتظار دارد به تیمی نیاز دارد که بتواند دقایق بیشتری در زمین باشد.

ژاوی در نیمه ابتدایی فصل جاری در بیشتر بازی‌های بارسا در خط حمله از مثلث روبرت لواندوفسکی، رافینیا و عثمان دمبله استفاده می‌کرد و فاتی دقایق چندانی فرصت حضور در میدان را پیدا نمی‌کرد.

این در حالی است که آنسو فاتی علاقه شدیدی به بارسلونا دارد و به همین علت ترک باشگاه کاتالان برای او راحت نخواهد بود. با وجود این علاقه قلبی فاتی از شرایط اسپانیا در قطر و عملکرد خودش آنقدر ناراحت است که مصمم شده دست‌کم مدتی به صورت قرضی در باشگاهی دیگر توپ بزند.

از سوی دیگر در اسپانیا خبرهای دیگری هم مطرح است که مدیر برنامه‌های فاتی تمایل دارد او را به لیگ برتر انگلیس منتقل کند. یک گزینه دیگر انتقال آنسو به اتلتیکو مادرید در ازای واگذاری ژوائو فلیکس به بارسا است. گفته می‌شود مدیران بارسا به این گزینه دوم بی‌علاقه نیستند.

نظر شما !!