تحلیل قیمت بیت کوین؛ ۳ دی ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در پایان روز پنجشنبه توانست از مقاومت ۵۰،۰۰۰ دلاری عبور کند و اکنون سیگنال‌های مثبتی برای افزایش قیمت به سمت ۵۲۰۰۰ دلار وجود دارد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینز بی‌تی‌سی، قیمت بیت کوین با تثبیت قیمت در سطح ۴۸۰۰۰ دلار توانسته است روند صعودی جدیدی را آغاز کند. قیمت BTC از سطح ۴۸،۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته حرکت خود را آغاز کرده است.

علاوه بر آن کانال نزولی در نمودار ساعتی BTC/USD به سمت بالا شکسته شده است. بیت کوین تا مرز ۵۱،۵۰۰ دلار نیز اوج گرفت و اکنون در حال تثبیت قیمت در محدوده ۵۱۰۰۰ دلار است. در زمان نگارش این مطلب قیمت رمز ارز BTC بالاتر از سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی در صعود اخیر قیمت از سطح ۴۸،۱۰۵ دلار تا ۵۱،۵۰۰ دلار قرار دارد. همچنین بیت کوین بالاتر از سطح میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته خرید و فروش می‌شود.

نمودار قیمت BTC تایم‌فریم ۱ ساعت

مقاومت اولیه بیت کوین در سطح ۵۱،۵۰۰ دلار قرار دارد. مقاومت کلیدی بعدی می‌تواند در سطح ۵۲۰۰۰ دلار قرار داشته باشد و غلبه بر آن می‌تواند قیمت Bitcoin را به سمت بالاتر هدایت کند. ایستگاه بعدی گاوها در نزدیکی سطح ۵۳۰۰۰ دلار قرار گرفته است.

از سوی دیگر اگر بیت کوین نتواند سطح ۵۱،۵۰۰ دلار را به دست بیاورد، می‌توان منتظر اصلاح قیمت بود. در این صورت اولین سطح حمایتی در ۵۰،۷۰۰ دلار واقع شده است.

اولین حمایت کلیدی جایی نیست جز سطح ۵۰،۰۰۰ دلار؛ اینجا همان سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی در صعود اخیر قیمت از سطح ۴۸،۱۰۵ دلار تا ۵۱،۵۰۰ دلار است. شکسته شدن قیمت به زیر سطح ۵۰،۰۰۰ دلار می‌تواند فشار فروش بیشتری را جذب کند. در صورتی که این روند ادامه یابد قیمت بیت کوین می‌تواند به سمت سطح ۴۸،۸۰۰ دلار حرکت کند.

قدرت اندیکاتور مک‌دی به آرامی در ناحیه صعودی در حال از دست رفتن است و اندیکاتور قدرت نسبی (RSI) نیز بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

به نظر شما بیت کوین می‌تواند سطح ۵۰،۰۰۰ دلار را به عنوان حمایت حفظ کند؟

نظر شما !!