تداخل اردوی تیم ملی هندبال با دیدار عقب افتاده لیگ

به گزارش “ورزش سه” شهداد مرتجی در گفت و گو با ایسنا، در مورد آغاز اردوهای تیم ملی هندبال مردان اظهار کرد: ۲۶ فروردین اردوی تیم ملی آغاز می‌شود اما در همین فاصله هم قرار است بازی عقب افتاده تیم باشگاهی ما (سپاهان نوین) با گیتی‌پسند انجام شود. در این شرایط بازیکنان ملی که از هر دو تیم به اردوی تیم ملی دعوت شوند قطعا نمی‌توانند در این اردو باشند. به تبع آن هم اگر ما هم جزو کادر فنی باشیم نمی‌توانیم در اردو حضور داشته باشیم.

مربی تیم ملی هندبال مردان در ادامه در خصوص حضور وسلین در ایران و ترکیب کادر فنی تیم ملی گفت: وسلین قرار بود در دهه دوم فروردین به ایران بیاید تا هم بازیکنان را در لیگ زیر نظر بگیرد و هم در این اردو حضور داشته باشد. در رابطه با کادر فنی هم هنوز فدراسیون چیزی اعلام نکرده است. تاکنون تنها حضور وسلین ۱۰۰ درصد شده است و حضور من یا آقای صادقی به عنوان کادر فنی مشخص نیست. البته مشورت هایی با ما در مورد حضور بازیکنان جوان که شرایط حضور در اردوی ملی را دارند به جز آنهایی که قبلا در اردوی تیم ملی بوده اند شده است. مطمئنا اگر از ما دعوت صورت بگیرد سرباز وطن هستیم و خالصانه در اختیار تیم ملی خواهیم بود. هر کمکی هم چه باشیم یا نباشیم برای موفقیت تیم ملی انجام خواهیم داد.

وی در مورد رقابتهای لیگ برتر هندبال گفت: لیگ مجددا از ۱۵ فروردین آغاز می‌شود. اولین بازی ما مقابل نیروی زمینی بازی خواهد بود. متاسفانه دو یا سه بازیکن آسیب دیده داریم که نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. سایر بازیکنان در شرایط نسبتا خوبی قرار دارند و امیدواریم که بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. تیم ما تاکنون در لیگ با توجه به اینکه دو بازی کمتر از تیم‌های دیگر دارد با ۱۲ امتیاز در رده پنجم است. یعنی هنوز نتیجه دیدار ما و پیکان سبزوار مشخص نیست، همچنین یک دیدار عقب افتاده نیز با گیتی پسند داریم.

سرمربی تیم هندبال سپاهان نوین در ادامه در مورد وقفه های زیاد در لیگ گفت: واقعا با این نحوه برگزاری شرایط تیمداری و حفظ آمادگی بازیکن سخت است. چاره‌ای هم نیست چون مسابقات تیم ملی بود و باید همکاری با فدراسیون انجام می‌گرفت اما در این شرایط سه بار بحث بدنسازی را برای بازیکنان داشتیم. این مرحله هم که به عید و ماه رمضان خورد و مزید بر علت شد که کمی برای آمادگی بازیکنان دچار مشکل شویم. امیدواریم با شروع لیگ و اینکه بازی‌ها پشت سر هم انجام شود شرایط و کیفیت خوبی را بتوانیم ارائه دهیم.

نظر شما !!