ترجمه «هنر تلخ نکردن زندگی» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «هنر تلخ نکردن زندگی؛ راهکارهای تغییر روانشناختی و تحول شخصی» نوشته رافائل سانتاندرو به‌تازگی با ترجمه علی باغشاهی توسط انتشارت ذهن آویز منتشر و راهی بازار نشر شده است.

رافائل سانتاندرو، نویسنده کتاب پیش‌رو، روانشناسی است که پس از گذراندن تحصیلات خود در اسپانیا و انگلستان، استاد دانشگاه رامون لول شد و در حال حاضر، روان‌درمانگر بیماران، استاد پزشکان و روان‌شناسانی است که از سراسر جهان، حضوری یا با تماس تصویری در مشاوره‌های او در بارسلونا و مادرید شرکت می‌کنند.

سانتاندرو، برای عموم مردم می‌نویسد و در این اثر، برای دستیابی به تغییرات روانی، روشی کاملا عملی و روشن را پیش روی ما قرار داده است. او بر این باور است که به افرادی قوی‌تر و شادتر تبدیل شدن سرنوشت ماست. در «هنر تلخ نکردن زندگی»، نویسنده با ارائه حکایاتی از مشاوره‌ها، تجربیات و داستان‌های شخصی خود، به ما نشان می‌دهد که چگونه خود را متحول کنیم. ما می‌توانیم با کمک یک درمانگر، از افسردگی، اضطراب یا زودرنجی خلاص و به انسان‌هایی آرام و شاد و خوش‌بین تبدیل شویم.

رافائل سانتاندرو می‌گوید زندگی یعنی لذت بردن، دوست‌داشتن، یادگیری و کشف چیزهای جدید و ما فقط زمانی می‌توانیم این کارها را انجام دهیم و اتفاقات جدیدی را برای خود رقم بزنیم که بر ترس خود غلبه کنیم…»

این‌کتاب با ۳۲۸ صفحه و قیمت ۸۸ هزار تومان منتشر شده است.

نظر شما !!