تساوی تراکتور و مس رفسنجان در 90 دقیقه/ تعیین تیم پیروز به وقت‌های اضافه موکول شد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از تبریز، تیم‌های تراکتور و مس رفسنجان در چارچوب دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور از ساعت 15 امروز در ورزشگاه سردار شهید قاسم سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند‌ که 90 دقیقه قانونی این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تراکتور که در دیدار هفته نهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر 2 مقابل مس رفسنجان شکست خورده بود، در این بازی ضمن تلاش برای جبران نتیجه تقابل قبلی، به دنبال صعود در 90 دقیقه بود و از همان ابتدای دیدار با مالکیت بیشتر به دنبال باز کردن دروازه حریف بود.

در ادامه بازی دو تیم تلاش زیادی برای گلزنی داشتند اما هیچ‌یک از این موقعیت‌ها منجر به گل نشد تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود.

تراکتوری‌ها در دقیقه 38 یک‌بار هم تیرک دروازه مس را به لرزه درآوردند اما نیمه نخست این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم این تیم مس رفسنجان بود که عملکرد بهتری داشت و فرصت‌های بیشتری نسبت به تراکتور ایجاد کرد اما موقعیت‌های این تیم با بی‌دقتی به بیرون رفت تا دروازه دو تیم همچنان بسته بماند.

در ادامه بازی باز هم این مس رفسنجان بود که توانست عملکرد بهتری نسبت به تراکتور داشته و موقعیت‌های خطرناک‌تری روی دروازه این تیم ایجاد کند.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، تراکتور ضمن دفاع از دروازه خودی به دنبال ضد حمله و باز کردن دروازه مس بود. در یکی از این موقعیت‌ها نیز 3 مهاجم تراکتور در دقیقه 90 موقعیت‌های پیاپی را از دست دادند.

بازی دو تیم در 90 دقیقه در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید تا تکلیف تیم پیروز این دیدار در وقت‌های اضافه مشخص شود.

انتهای پیام/116/ف

نظر شما !!