تظاهرات علیه گذرنامه‌های بهداشتی کرونایی در ایتالیا

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین به نقل از اسپوتنیک، در شهر رم صدها نفر به مرکز شهر رفتند و با اعمال گذرنامه‌های بهداشتی کرونا مخالفت کردند.

تظاهرات دیگری علیه معرفی گذرنامه های بهداشتی برای ورود به اماکن و رویدادهای بزرگ در مرکز رم در حال برگزاری است – چند صد نفر در میدان دل پوپولو تجمع کردند که قبلاً به محلی سنتی برای چنین تظاهرات تبدیل شده است.

از هفته گذشته از لحظه اعلام وضع گذرنامه‌های بهداشتی ویروس کرونا – مخالفان این اقدام حداقل سه تظاهرات در مرکز پایتخت ایتالیا برگزار کرده اند. این رویداد توسط جنبش 3V که مخالف واکسیناسیون اجباری است، سازماندهی شده است.

مخالفان واکسیناسیون در این تجمع با شعارهایی مانند “جهل خطرناک ترین ویروس است”، ” آزادی در انتخاب آگاهانه” و “نه به دیکتاتوری” سر می‌دادند.

علیرغم این واقعیت که بر اساس آخرین نظرسنجی ها، دو سوم ایتالیایی ها از اعمال مجوزهای بهداشتی حمایت می کنند، معترضان ادعا کردند که تعداد حامیان آنها که به میدان نیامدند بسیار بیشتر است. تحقیقات Ipsos نشان داد که بیش از یک چهارم ساکنان ایتالیا با گذرنامه مخالف نیستند.

انتهای پیام/

نظر شما !!