تغییر و تحولات در فرمانداری‌ها و شهرداری بندرعباس سرعت گرفت

به گزارش خبرگزاری فرماندهی از بندرعباس؛ این روزها قطعا ایام برای مدیران هرمزگانی ایام خوف و رجا است و بسیاری مدیران چه در حوزه مدیران کل، چه در حوزه مدیران استانداری و چه در حوزه مدیریت شهری مرکز استان منتظر تغییر و تحول در جایگاه مدیریتی خود هستند.

مسئله ای پیش تر در شهرداری بندرعباس صدای اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس را در آورده بود و اعضا به صراحت تاکید کرده بودند که مدیران شهرداری با اعمال نفوذ توسط واسطه ها به دنبال ابقای خود در شهرداری نباشند.

از سوی دیگر هم در استانداری هرمزگان از اولین روزهای انتصاب استاندار جدید هرمزگان دست به تغییراتی در حوزه مدیریتی استانداری زد.

استاندار هرمزگان در آخرین تغییر و تحولات دست به تغییر در فرمانداری‌های قشم و جاسک زد و با صدور احکامی علی مهرانی را به جای محمد رادمهر راهی جاسک و محمد محمد حسینی تختی را به جای علیرضا نصری راهی جزیره قشم کرد. 

استاندار هرمزگان پیشتر در نخستین تغییر و تحولات طی حضور در هرمزگان با انتصاب محمد گلستانی نژاد به عنوان مدیرکل حوزه استاندار و مدیر روابط عمومی و علی فیروزی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری صندلی این معاونت را از ایرج حیدری که همراه با فریدون همتی از استان قزوین به هرمزگان آمده بود گرفت و در انتصاب بعدی جای مریم یگانه را با نرگس منتظری تختی به عنوان مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان تغییر داد. 

تغییر بعدی استانداری هرمزگان مربوط به حوزه بازرسی بود و حبیب بهادری شهردار منطقه 2 بندرعباس به عنوان مدیرکل بازرسی استانداری منصوب شد. 

تغییر تحول در استانداری به همین جا ختم نشد و در ادامه استاندار هرمزگان مشاور خود در حوزه روحانیت، ائمه جمعه و جماعات را نیز تغییر داد و حجت الاسلام باوقار را به این سمت منصوب کرد. 

شهردار بندرعباس نیز از زمان حضور به عنوان شهردار تحولات زیادی را بر بدنه این دستگاه انجام داده است؛ او اولین تغییر را در روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس انجام داد و حامد رضوانی را که همزمان هم مدیر روابط عمومی بود و هم مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بندرعباس را یک شغله کرد و مریم پاسالار را در مدیریت روابط عمومی بر جای او نشاند. 

نوبانی، جواد چشم براه را به عنوان شهردار منطقه یک، مهدی احمدی قلعه قاضی را به عنوان شهردار منطقه 2، عباس بهمن زاده را به عنوان شهردار منطقه 3 منصوب کرد و علی پاسلارزاده را بعنوان شهردار منطقه 4 ابقا کرد. 

وی در دیگر تحولات شهرداری، سعید قائمی را به جای رضا پرویز سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهری، عمار زاهدی را به جای حسین اخلاقی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر کرده است.

در ادامه اما عظیم غلامزاده نیز به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی شهردار منصوب شد و در نهایت شهردار بندرعباس علی عامری سیاهویی را به عنوان سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری منصوب کرده است.

به گزارش فرماندهی، حال باید منتظر ماند و انتصابات جدید در پست‌های کلیدی استان را در روزهای آینده شاهد بود، جایی که هنوز بسیاری از پست‌های مهم خالی بوده و نخبگان و شایستگان هرمزگان مترصد فرصتی برای دیده شدن و نمایش توانمندی خود هستند. 

انتهای پیام/864/ش