تقابل بازماندگان ایران و امریکا در جام جهانی (عکس)

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، در خصوص تقابل امروز حامد حدادی با کوین دورنت می‌توان گفت این دو ورزشکارانی هستند که معروف ترین بازیکنان دو تیم به حساب می‌آیند که بیشترین دنبال کننده را نیز در فضای مجازی دارند. حتی بسکتبال دوستان ایرانی نیز از بازی دورنت لذت می‌برند و او در ایران نیز طرفداران خاص خودش را دارد.

 

حامد حدادی و کوین دورنت بازماندگان تقابل ایران و امریکا در جام جهانی 2010 هستند که پس از گذشت یازده سال همچنان در ترکیب اصلی تیم‌شان حضور دارند. این دومین تقابل رسمی ایران با امریکا بود که در توکیو رقم خورد و تنها بازیکنی که از امریکا در دیدار قبلی این تیم مقابل ایران بازی کرده کوین دورنت است اما از ایران به جز حامد حدادی که در این بازی هم برای ایران خوب کار کرد، ارسلان کاظمی، محمد حسن زاده و سعید داور پناه هم تجربه تقابل با امریکا را داشتند.

 

 

 

 

 

 

در سال 2010 که حامد حدادی و کوین دورنت مقابل هم قرار گرفتند حامد هنوز در MBA بود و تقابل دو بازیکن از بهترین لیگ بسکتبال دنیا را شاهد بودیم. کوین دورنت با وجود اینکه در آن سال با ارزش ترین بازیکن جام جهانی شد هنوز قهرمانی MBA را به دست نیاورده بود. اما امسال و در تقابل دوم آن‌ها حدادی در لیگ چین بازی می‌کرد و دورنت همچنان در MBA است و تجربه دو قهرمانی با گلدن استیت را نیز به دست آورده است.

نظر شما !!