تمدید مهلت ارسال مقاله به کنفرانس بین‌المللی “مطالعات چین”

به گزارش فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، انجمن ایرانی مطالعات جهان با همکاری دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران طی فراخوانی از پژوهشگران در تمامی حوزه‌های مرتبط با مطالعات چین برای ثبت و ارائه مقالات خود در دومین کنفرانس بین‌المللی مطالعات چین دعوت به عمل آورده است.

بر اساس این فراخوان، هدف اصلی برگزاری این کنفرانس گرد هم آوردن دامنه وسیعی از آثار پژوهشی فاخر در زمینه مطالعات چین با رویکردهای تک‌رشته‌ای و میان‌رشته‌ای است.

پذیرش و ارائه مقالات در این کنفرانس به سه زبان فارسی، چینی و انگلیسی خواهد بود و چکیده مقالات در محدوده 200 تا 250 واژه قابل دریافت است. 

بر اساس اعلام دبیرخانه دومین کنفرانس بین‌المللی مطالعات چین، مهلت ارسال چکیده مقالات تا بیستم مرداد 1400 تمدید شده است و چکیده‌های پذیرفته شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می‌شود.

پژوهشگران می‌توانند چکیده مقالات خود را از طریق سامانه آنلاین کنفرانس به نشانی https://csconf.ut.ac.ir  ارسال کنند. شرکت در دومین کنفرانس بین‌المللی مطالعات چین و ارائه مقاله در این کنفرانس بدون هزینه ثبت‌نام است.

دومین کنفرانس بین‌المللی مطالعات چین از مقالات مرتبط با چین در موضوعات و حوزه‌های پژوهشی مختلف استقبال می‌کند. محورهای مطالعاتی پیشنهادی عبارتند از:
 
چین: ابعاد بین‌المللی

–  قدرت‌های بزرگ و قدرت‌های نوظهور
– سازمان‌های بین‌المللی
– سیاست خارجی منطقه‌ای
– دیپلماسی عمومی و قدرت نرم
– مطالعات امنیتی و راهبردی
– اقتصاد سیاسی در روابط خارجی چین
–  ابتکارعمل کمربند و جاده
 

کووید-19: پیامدهای بین المللی 

چین: ‌مسیر اقتصادی و سیاسی

– اقتصاد حکومت‌داری
– سیاست‌های مالی
توسعه چین: وضعیت فعلی و روندهای آینده
– شرکت‌های دولتی
– تاریخ سیاسی
– مطالعات گفتمان سیاسی
– سیاست های فرهنگی و اجتماعی
 

محور ویژه: روابط ایران و چین

– تاکتیک‌ها، راهبردها و کلان‌راهبردها
چشم‌انداز اقتصادی: چالش‌ها و فرصت‌ها
– صلح و حل منازعه
– روابط علمی و دانشگاهی
– تحلیل سیاست خارجی
– زمینه‌های منطقه‌ای
-چین و برنامه هسته‌ای ایران
– آینده روابط ایران و چین

انتهای پیام

نظر شما !!