تمرین پاریس با دو امباپه برگزار شد (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، کیلیان امباپه همراه با برادر 15 ساله خود در تمرین امروز پاری‌سن‌ژرمن شرکت کرد. او که بعد از شکست تلخ در فینال جام جهانی، به جای حضور در تعطیلات به تمرینات تیم باشگاهی خود برگشت، کنار اتان خود را آماده بازگشت قدرتمندانه به عرصه باشگاهی می کند. 

اتان امباپه در حالی که کیلیان به همراه تیم ملی فرانسه در جام جهانی قطر حضور داشت برای تمرین به تیم بزرگسالان پاری‌سن ژرمن دعوت شد.  

هر دو برادر در حال حاضر در تیم بزرگسالان PSG حضور دارند و جزو مشهورترین و سرشناس‌ترین برادران فوتبالی دنیا به حساب می آیند. 

اتان انگیزه بسیار زیادی دارد تا مثل برادرش بدرخشد و ستاره شود. او این شانس را دارد که در سنی پایین با ستاره های بزرگی چون کیلیان، مسی و خیلی های دیگر هم تیمی بوده و می تواند هر آن چه که برای درخشیدن لازم است را از آنها الگوبرداری کند. 

در شرایطی که کیلیان با درخشش در جام جهانی (هت‌تریک در فینال و کسب کفش طلا) دوباره رئال را به عنوان یک مشتری دست به نقد بالای سر خورد می بیند اتان امباپه هنوز در سطح جوانان برای پاری سن ژرمن بازی می کند و به دنبال این است که خیلی زود اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان انجام دهد.

نظر شما !!