تمسخر آرسنالی‌ها توسط ادرسون با اشک مصنوعی (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، منچسترسیتی در یکی از حساس ترین بازی های این فصل موفق شد آرسنال را با نتیجه 4-1 شکست داده و تبدیل به مدعی اول قهرمانی لیگ برتر شود. ادرسون، دروازه بان برزیلی سیتیزن‌ها، شب چندان سختی مقابل توپچی‌ها نداشت و بیشتر از سیوهایش به خاطر حرکات تحریک آمیزی که داشت سوژه شد.

در شبی که مقابل موقعیت های صد در صد گل آرسنال عدد صفر قرار گرفت، ادرسون مثل هزاران هوادار آبی پوش حاضر در ورزشگاه اتحاد نظاره گر فوتبال چشم نواز هم تیمی هایش بود که به 4 گل ختم شد. او نتوانست در این شب به یادماندنی کلین شیت کند و دروازه‌اش روی جدی‌ترین حرکت توپچی ها در دقیقه 85 باز شد.

ادرسون در طول بازی بیکار نبود و به جای واکنش هایی که او را تبدیل به سوژه کنند اقدام به انجام رفتارهایی تحریک آمیز خطاب به هواداران آرسنال کرد تا آنها را که در گوشه ای از ورزشگاه حضور داشتند و تعدادشان خیلی کم بود را حسابی خشمگین کند.

او که سرمست از برد شیرین تیمش چهره خندان خود را تا دقیقه 90 حفظ کرده بود در یک حرکت جنجالی بعد از گل چهارم سیتی که در آخرین دقایق توسط هالند به ثمر رسید به حالت تمسخر رو به هواداران حریف کرده و ادای اشک ریختن‌ آنها را با دستان خود درآورد. ادرسون سعی داشت تا با این حرکت، حال فعلی هواداران آرسنال را که تیم‌شان عملا صدر را از دست داده بود را تقلید کرده و بیشتر حرص‌شان دهد.

نظر شما !!